Menu
FANZINE.cz
Filmy a seriály

Trailer k filmu Bad Ass. Danny Trejo se stane hrdinou z lidu

Matouš Márai

Matouš Márai

31. 12. 2011

Populárního dvouminutové video z Youtube o muži, který se porval v autobuse, se stane celovečerním filmem. Danny Trejo v roli vietnamského veterána je opět povolán hájit spravedlnost.

Danny trhej!, Zdroj: YouTube.com

Není o tom pochyb, Hollywood je zvrácený. Začátkem minulého roku se na YouTube objevilo video o rvačce v městském autobuse. Vietnamský veterán Thomas Bruso (67 let) v konfliktu s Afroameričanem (50 let) obletěl svět jako vítr. Video má nyní 5 miliónů zhlédnutí. Rvačka byla celkem jednoduchá a skončila zlomeným nosem zmíněného Afroameričana.

Fotky: Barbar Conan. Podívejte se přímo na natáčení akčního fantasy.

Nyní přijde ona zvrácenost. Film je označen štítkem dle skutečné události, věci se však trochu zkomplikovaly. V příběhu scenáristy a režiséra Craiga Mosse se Frank Vega vrací pokojně domů. Navzdory narážkám party skinheadů je stále vyrovnaný a s klidem v hlase jim říká, že nechce problémy.

Nakonec je vyprovokován a holohlavé kluky srovná do latě. Frank je najat vládní agenturou, aby chránil spravedlnost. V tu samou chvíli se dozví o vraždě svého nejlepšího přítele a film se stává kombinací snímků Machete a Desperado.

Kromě Dannyho Treja uvidíme také hvězdy Charlese S. Duttona a Rona Perlmana.

Pokud si odmyslíme slogan natočeno dle skutečné události, můžeme se těšit na oddechovou akční podívanou.

Bad Ass

Akční
USA, 2011

Režie: Craig Moss

Hrají: Ron Perlman, Danny Trejo, Craig Sheffer, Jillian Murray, Winter Ave Zoli, Charles S. Dutton, Richard Riehle, Patrick Fabian, Duane Whitaker, Harrison Page

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Trailer k filmu Bad Ass. Danny Trejo se stane hrdinou z lidu

Hide picture