Menu
FANZINE.cz
Filmy a seriály

Trailer k filmu ParaNorman. Také animovaný snímek může být strašidelný

Denisa Marešová

Denisa Marešová

17. 12. 2011

FOTO: ParanormanPro ty, co se bojí skutečných krvavých hororů, se nyní natáčí animovaný hororový snímek plný zombie a komických prvků, ParaNorman 3D. A trailer už je na světě.

FOTO: Paranorman

Hlavní hrdina snímku, podivín Norman, Zdroj: distributor filmu

Příběh animovaného filmu ParaNorman, jehož název odkazuje k hororu Paranormal Activity, se odehrává v malém městečku v Massachusetts, které je utlačováno zombíky. Jeho obyvatelé si s nimi už nevědí rady, a tak si na pomoc zavolají podivného mladíka Normana, který má schopnost mluvit s mrtvými.

Připravuje se adaptace knihy Enderova hra. Možná příjde i Gándhí

Kromě zombie má Norman spoustu práce s dalšími, nejen nadpřirozenými bytostmi. Musí se vypořádat s čarodějnicemi, duchy, ale také s dospělými, aby zachránil své milované městečko z dávného prokletí.

FOTO: Paranorman

Norman a zombie, která se ho snaží dostat

Své hlasy do snímku propůjčily hvězdy jako Casey Affleck, Jeff Garlin, John Goodman, Bernard Hill, Jodelle Ferland a další. Hlavního představitele Normana namluví mladý herec Kodi Smit-McPhee, jenž se veřejnosti představil například v hororu Let Me In.

Trailer filmu Muži v černém 3: Slavná dvojka agentů se vydá do minulosti

Společnost Laika, která zaštítila produkci filmu, již dříve natočila podobný animovaný horor Koralína a svět za tajnými dveřmi, jenž byl dokonce nominován na Oscara.

Mezi další představitele žánru animovaného hororu můžeme přiřadit ještě snímek V tom domě straší nebo Mrtvá nevěsta Tima Burtona. ParaNorman vtrhne do našich kin v září roku 2012.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Trailer k filmu ParaNorman. Také animovaný snímek může být strašidelný

Hide picture