×
FANZINE.cz

Trailer k novému Sin City. Ponořte se do Černobílé Sodomy a Gomory

Po dlouhém čekání se konečně začíná plnit tajné přání fanoušků Sin City a režiséra Rodrigueze. Pokračování města hříchu se neúprosně blíží a my si můžeme prohlédnout první plnohodnotný trailer.

video

Příliš toho o ději nevíme, ale z traileru můžeme usuzovat, i jak název napovídá, že se vše bude točit okolo dámy, pro kterou stojí za to zemřít. Dámičkou je Ava Lord (Eva Green), ale není jediná, o kterou se bude snažit mnoho pánů. Nancy Callahan (Jessica Alba) se objeví i v pokračování, tentokrát jako vedlejší role.

Co se týče mužského obsazení, tak hlavní roli Johna Hartigana (Bruce Willis) přebírá vycházející herecké hvězda Jospeh Gordon-Levitt v roli sympaťáka Johnnyho, který poprvé přijíždí do Sin City, aby se podíval prohnilému městu pořádně na zoubek. Neméně důležitou roli si zahraje Josh Brolin jako Dwight McCarthy.

Film už se pravděpodobně dostal do finální fáze dolaďování a proto nám režiséři Robert Rodriguez a Frank Miller poskytli první pohled na jejich nové veledílo. Druhý výlet do Sin City si budeme moci dopřát 21. srpna.



Diskuse

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.




Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..