Menu
FANZINE.cz
Filmy a seriály

Trailer seriálu Alcatraz: Ztraceni, kteří se omylem našli

Redakce

Redakce

2. 12. 2011

FOTO: Fanzine, AlcatrazČerným dnem v historii jednoho vězení by se dal nazvat 21. březen roku 1963. Do toho dne z Alcatrazu nikdo neutekl, ale najednou zmizelo ze svých cel všech 302 věznů.

FOTO: Fanzine, Alcatraz

Tým vyšetřovatelů s nováčky i ostřílenými agenty, Zdroj: distributor seriálu

Jenže všechno není tak, jak se na první pohled mohlo zdát. Všichni vězni zmizeli beze stopy. Kam se poděli? Přestože šlo převážně o násilníky, nikdo nevynakládal zvláštní úsilí je najít, a celá tato nepříjemná událost tak byla smetena ze stolu.

Výběr filmových scén v LEGO podobě. Podívejte se na kostičkovaný Počátek

Jednoho dne ale dostane policejní oddělení v San Franciscu oznámení o vraždě a k případu je povolána detektivka Rebecca Madsen v podání Sarah Jonesové. Po prozkoumání důkazů zjistí, že hlavním podezřelým je již dříve trestaný Jack Sylvane (kterému propůjčil tvář Jeffrey Pierce). Jenže Jack byl před několika desítkami let prohlášen za mrtvého. Kde se tu vzal a jaktože nezestárl ani o den?

Určitě nejen tyto otázky napadaly zmatené policisty. A když se na scéně objeví Sam Neill v roli vševědoucího agenta Emersona Hausera, který typicky řadovým policistům nic neřekne, všem je jasné, že tu jde o něco většího. FBI si přece nebude špinit ruce s nějakou obyčejnou vraždou.

Každé vyšetřování potřebuje výpomoc od experta a producent J. J. Abrams, který je podepsaný také pod seriálovým hitem Ztraceni, povolal osvědčeného představitele Hurleyho Jorgeho Garciu. Ten se nám představí jako odborník a komiksový nadšenec, který je chytřejší, než vypadá, a má svými znalostmi přispět k objasnění nevysvětlitelných událostí.

Základním stavebním kamenem je mysterióznost a tajemství, které se bude postupem času odkrývat. Anebo také ne. To se diváci dozví až příští rok, kdy bude mít seriál svojí televizní premiéru.

Alcatraz (TV seriál)

Akční / Mysteriózní / Thriller
USA, 2012, 60 min

Režie:
Danny Cannon
Hrají:
Sam Neill, Jorge Garcia, Sarah Jones, Parminder Nagra, Robert Foster, Jason Butler Harner, Samuel Patrick Chu, Greyston Holt
Premiéra: únor 2012

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Trailer seriálu Alcatraz: Ztraceni, kteří se omylem našli

Hide picture