×
FANZINE.cz

Trailer The Host: Další film podle autorky Stmívání bude plný lásky

Náš svět byl napaden nepřáteli. Lidé se stávají jejich hostiteli, avšak těla zůstávají nedotčená. Vetřelec totiž ovládne lidského ducha. Příběh o vytrvalosti lásky a samotné podstatě toho, co člověka dělá člověkem, přichází na filmová plátna.

video

Na naší planetě se usídlí vetřelci, kteří pronikají do lidského těla a přebírají nad ním plnou kontrolu. Většina lidí už prokletí podlehla, dvacetiletá Melanie Stryderová (Saoirse Ronan) se ovšem chce katastrofě ubránit. S ostatními přeživšími se snaží prchnout do úkrytu. Ale ani jí se nešťastná událost nevyhne a stává se hostitelem poutnice Wandy. Té se ovšem nepodaří tělo zcela ovládnout, neboť Melanie vždy patřila k lidem se silnou myslí, kterou jen tak něco neporazí.

Wandě tak nezbývá nic jiného než v hostitelském těle žít jen napůl. Melanie se seznamuje s Jaredem, do kterého se postupem času zamiluje. Začíná ale plnit hlavu i Wandě nejrůznějšími city, které nejdou utišit. Bude potřeba spojit síly obou duší, protože i on je jedním z posledních, kteří přežili, a někde se skrývá.

Podívejte se na finální trailer poslední části slavné Twilight ságy

Nadcházející sci-fi je založeno na románu autorky Stephenie Meyer z roku 2008, která se do literárních dějin zapsala svojí Twilight ságou, jež se stala bestsellerem. „Stephenie Meyer je úžasná literární osobnost, která díky nevyčerpatelné fantazii a osobitosti tvoří podsvícené temno, popisované v jejích příbězích. Bez ohledu na to, kolik bolesti a tragédií trýzní její hrdiny. Meyer jejich osudy vždy prodchne světlem a nadějí,“ popsal dílo spisovatel Orson Scott Card (Enderova hra).

Film se natáčel v Louisianě a Novém Mexiku. Do hlavní role byla obsazena zmíněná Saoirse Ronan (Pevné pouto, Hanna), dále uvidíme i Maxe Ironse, Diane Kruger nebo Williama Hurta. Režie se chopil Andrew Niccol, známý díky filmům Vyměřený čas nebo Obchodník se smrtí.

Mimozemšťané na Zemi v podobě lidí? Proč ne. Stephenie Meyer má živou fantazii. Zdroj: Bontonfilm

Trailer je nabitý láskou a vášní mezi hlavními hrdiny, ať už se jedná o scénu v dešti nebo zamilovaný proslov. K tomu se přidává několik akčních scén, kdy se přeživší snaží chránit své tělo, aby nebylo napadeno vetřelcem, a efekty jako z jiné galaxie. Pokud Hostitele čeká stejný osud jako Stmívání, můžeme očekávat obrovské množství fanoušků a vlastních produktů – od triček přes školní potřeby až k šampónům.

The Host

Sci-Fi / Thriller
USA, 2013

Režie: Andrew Niccol
Hrají: Saoirse Ronan, Max Irons, Diane Kruger, Jake Abel, William Hurt, Frances Fisher, Chandler Canterbury, Phil Austin

Premiéra v ČR: 11. dubna 2013Diskuse

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.
Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..