Menu
FANZINE.cz
Filmy a seriály

Trailer The Host: Další film podle autorky Stmívání bude plný lásky

Veronika Jílková

Veronika Jílková

15. 11. 2012

Náš svět byl napaden nepřáteli. Lidé se stávají jejich hostiteli, avšak těla zůstávají nedotčená. Vetřelec totiž ovládne lidského ducha. Příběh o vytrvalosti lásky a samotné podstatě toho, co člověka dělá člověkem, přichází na filmová plátna.

video
play-sharp-fill

Na naší planetě se usídlí vetřelci, kteří pronikají do lidského těla a přebírají nad ním plnou kontrolu. Většina lidí už prokletí podlehla, dvacetiletá Melanie Stryderová (Saoirse Ronan) se ovšem chce katastrofě ubránit. S ostatními přeživšími se snaží prchnout do úkrytu. Ale ani jí se nešťastná událost nevyhne a stává se hostitelem poutnice Wandy. Té se ovšem nepodaří tělo zcela ovládnout, neboť Melanie vždy patřila k lidem se silnou myslí, kterou jen tak něco neporazí.

Wandě tak nezbývá nic jiného než v hostitelském těle žít jen napůl. Melanie se seznamuje s Jaredem, do kterého se postupem času zamiluje. Začíná ale plnit hlavu i Wandě nejrůznějšími city, které nejdou utišit. Bude potřeba spojit síly obou duší, protože i on je jedním z posledních, kteří přežili, a někde se skrývá.

Podívejte se na finální trailer poslední části slavné Twilight ságy

Nadcházející sci-fi je založeno na románu autorky Stephenie Meyer z roku 2008, která se do literárních dějin zapsala svojí Twilight ságou, jež se stala bestsellerem. „Stephenie Meyer je úžasná literární osobnost, která díky nevyčerpatelné fantazii a osobitosti tvoří podsvícené temno, popisované v jejích příbězích. Bez ohledu na to, kolik bolesti a tragédií trýzní její hrdiny. Meyer jejich osudy vždy prodchne světlem a nadějí,“ popsal dílo spisovatel Orson Scott Card (Enderova hra).

Film se natáčel v Louisianě a Novém Mexiku. Do hlavní role byla obsazena zmíněná Saoirse Ronan (Pevné pouto, Hanna), dále uvidíme i Maxe Ironse, Diane Kruger nebo Williama Hurta. Režie se chopil Andrew Niccol, známý díky filmům Vyměřený čas nebo Obchodník se smrtí.

Mimozemšťané na Zemi v podobě lidí? Proč ne. Stephenie Meyer má živou fantazii. Zdroj: Bontonfilm

Trailer je nabitý láskou a vášní mezi hlavními hrdiny, ať už se jedná o scénu v dešti nebo zamilovaný proslov. K tomu se přidává několik akčních scén, kdy se přeživší snaží chránit své tělo, aby nebylo napadeno vetřelcem, a efekty jako z jiné galaxie. Pokud Hostitele čeká stejný osud jako Stmívání, můžeme očekávat obrovské množství fanoušků a vlastních produktů – od triček přes školní potřeby až k šampónům.

The Host

Sci-Fi / Thriller
USA, 2013

Režie: Andrew Niccol
Hrají: Saoirse Ronan, Max Irons, Diane Kruger, Jake Abel, William Hurt, Frances Fisher, Chandler Canterbury, Phil Austin

Premiéra v ČR: 11. dubna 2013

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Trailer The Host: Další film podle autorky Stmívání bude plný lásky

Hide picture