Menu
FANZINE.cz
Fantasy seriály

Třetí série Hry o trůny přinese delší epizody. První díl je za dveřmi

Dan Lechmann

Dan Lechmann

26. 12. 2012

Třetí řada televizního seriálu, který si oblíbily tisíce fanoušků po celém světě, dorazí na obrazovky již v březnu. S dalšími dobrodružstvími navíc přichází novinka – epizody budou delší než doposud.

Tyriona Lannistera ale tvůrci natáhnout nedokážou. Zdroj: HBO

Jste fanoušek/fanynka seriálu Hra o trůny a vadí vám, že díly dosavadních dvou sérií byly moc krátké? S tímto problémem se ve třetí řadě veleúspěšného fantasy seriálu nebudete muset potýkat. Tvůrci sdělili, že ať dělají, co dělají, nemohou se vejít pod 50 minut.

Čtěte také: Uvádíme 7 důvodů, proč se těšit na třetí sérii Hry o trůny. Jen pro odvážné

Ve druhé sérii se diváci mohli koukat na jednu epizodu v průměru 52 minut. Nadcházející díly by měly v průměru trvat 57 minut, což není žádná závratná změna, ale znalci světa spisovatele George R. R. Martina dobře vědí, že i za malou chvilku se zde může odehrát mnoho.

Třetí řada má světovou premiéru 31. března 2013. Připravte se, jaro se blíží!

Hra o trůny (Game of Thrones)

Fantasy / Drama
USA, 2011, 20×60 min

Režie: Brian Kirk, Daniel Minahan, Alan Taylor, Timothy Van Patten, Neil Marshall
Hrají: Sean Bean, Peter Dinklage, Lena Headey, Nikolaj Coster-Waldau, Michelle Fairley, Mark Addy, Iain Glen, Julian Glover, Ron Donachie, Rory McCann, Jason Momoa, Jamie Sives, Donald Sumpter, Natalia Tena, Harry Lloyd, Charles Dance, David Bradley, Aidan Gillen, Roger Allam, Sibel Kekilli, Kate Dickie, James Cosmo, Richard Madden

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Třetí série Hry o trůny přinese delší epizody. První díl je za dveřmi

Hide picture