Menu
FANZINE.cz
Filmy a seriály

TV Fanda uvede Stargate Universe. Vysílat se začne před Vánocemi

Dan Lechmann

Dan Lechmann

19. 11. 2012

Novácký kanál Fanda přinese ve svém programu nové pokračování seriálu Stargate neboli Hvězdná brána. Premiéra prvního dílu bude již v prosinci tohoto roku.

video
play-sharp-fill

Seriál Hvězdná brána, který už dlouhé roky brázdí českými televizemi, se před třemi roky dočkal pokračování. Novou řadu s názvem SGU Stargate Universe (v české verzi Hvězdná brána: Hluboký vesmír) bude od středy 12. prosince možno vidět na našich televizních obrazovkách.

Jako první tento seriál odvysílá kanál Fanda, který od září tohoto roku běží na pozemních vysílačích, a je tedy přístupný pro všechny diváky. V programovém rozvrhu dostane nová Hvězdná brána místo v 18:20 každý všední den.

Podívejte se na video: Herečka Alaina Huffman z SGU zdraví ČR

V nové sérii se hrstka pozemšťanů vydá na nebezpečnou cestu, když projde branou, aby nalezla útočiště na lodi Antiků. Zůstanou uvězněni miliardy světelných let od domova s minimem jídla, vody a kyslíku. Dokážou přežít na tajemné lodi a dostat se zpět na Zemi?

Hvězdná brána: Hluboký vesmír (SGU Stargate Universe)

Sci-Fi / Dobrodružný / Akční
Kanada / USA

Režie: Peter DeLuise, Alex Chapple, Andy Mikita
Hrají: Robert Carlyle, Brian J. Smith, Elyse Levesque, David Blue, Alaina Huffman, Patrick Gilmore, Julia Benson, Ming-Na, Lou Diamond Phillips, Reiko Aylesworth, Richard Dean Anderson

Začátek vysílání v ČR: 12. prosince 2012

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

TV Fanda uvede Stargate Universe. Vysílat se začne před Vánocemi

Hide picture