×
FANZINE.cz

TV Fanda uvede Stargate Universe. Vysílat se začne před Vánocemi

Novácký kanál Fanda přinese ve svém programu nové pokračování seriálu Stargate neboli Hvězdná brána. Premiéra prvního dílu bude již v prosinci tohoto roku.

video

Seriál Hvězdná brána, který už dlouhé roky brázdí českými televizemi, se před třemi roky dočkal pokračování. Novou řadu s názvem SGU Stargate Universe (v české verzi Hvězdná brána: Hluboký vesmír) bude od středy 12. prosince možno vidět na našich televizních obrazovkách.

Jako první tento seriál odvysílá kanál Fanda, který od září tohoto roku běží na pozemních vysílačích, a je tedy přístupný pro všechny diváky. V programovém rozvrhu dostane nová Hvězdná brána místo v 18:20 každý všední den.

Podívejte se na video: Herečka Alaina Huffman z SGU zdraví ČR

V nové sérii se hrstka pozemšťanů vydá na nebezpečnou cestu, když projde branou, aby nalezla útočiště na lodi Antiků. Zůstanou uvězněni miliardy světelných let od domova s minimem jídla, vody a kyslíku. Dokážou přežít na tajemné lodi a dostat se zpět na Zemi?

Hvězdná brána: Hluboký vesmír (SGU Stargate Universe)

Sci-Fi / Dobrodružný / Akční
Kanada / USA

Režie: Peter DeLuise, Alex Chapple, Andy Mikita
Hrají: Robert Carlyle, Brian J. Smith, Elyse Levesque, David Blue, Alaina Huffman, Patrick Gilmore, Julia Benson, Ming-Na, Lou Diamond Phillips, Reiko Aylesworth, Richard Dean Anderson

Začátek vysílání v ČR: 12. prosince 2012Diskuse

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.
Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..