×
FANZINE.cz

Tvůrce Želvích ninjů: Nelíbí se mi, co s nimi Michael Bay udělal

FOTO: Želvy ninja v novém
Želvy ninja v novém. Zdroj: distributor filmu

Želvy ninja v novém hábitu, to připravuje producent Michael Bay (Transformers) a režisér Jonathan Liebesman (Světová invaze). Původní Želvy vznikly v roce 1984 a jedním z jejich tvůrců byl Peter Laird. Ten se nyní vyjádřil, že se mu nelíbí, jak se vyvíjí nová verze.

FOTO: Želvy ninja v novém
Želvy ninja v novém. Zdroj: distributor filmu

Současný vzhled Želv spadl do kategorie, kdy se tvůrci snaží napravit něco, co to vůbec nepotřebuje,“ řekl Peter Laird. „Mohli použít staré kostýmové návrhy Jima Hensona a upravit je pomocí současné počítačové techniky.“

Co se týče přidaných detailů, jako je například Michelangelův přívěsek ze žraločího zubu nebo Leonardovo bambusové brnění, Laird o nic tvrdí, že jsou nepodstatné. „Preferuji jednodušší verzi. Také se mi více líbí beznosý zobák, protože tak lidé hned poznají, že se nejedná o lidi. Nová verze totiž připomíná spíše podivné lidské hybridy.“

FOTO: Původní želvy ninja
Původní želvy ninja. Zdroj: distributor filmu

Vzápětí však Laird dodal, že se s novým designem může mýlit. „Uvidíme, jak se to celé vyvine. Třeba to bude dobré.“ Zřejmě nechce nikoho nahněvat.

Mezi herci, kteří se na filmu podílí, můžeme najít Megan Fox, Willa Arnetta, Williama Fichtnera nebo Whoopi Goldberg. Tvůrci teprve nedávno najali Johnnyho Knoxvilla a Tonyho Shalhouba, aby nadabovali Leonarda a Splintera. Musí si rozhodně pospíšit, premiéra se blíží. Diváci se dočkají 8. srpna.

videoDiskuse

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.
Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..