×
FANZINE.cz

Únorové knižní novinky – sci-fi, hororové a mysteriózní chuťovky

Claudia Grayová: Ohnivák 3 – Milion světů s tebouClaudia Grayová: Ohnivák 3 - Milion světů s tebou

Osud multivesmíru je v rukou Marguerite Caineové. Až nyní se dozvídá, jaké jsou skutečné plány prohnané Triad Corporation. Ona jediná může zničení multivesmíru zabránit. V sázce jsou miliardy lidských životů. A Triad navíc vynesl nejvyšší trumf: zlomyslnou Marguerite z jiné dimenze, která je vždycky o krok napřed. Ve velkém finále trilogie Ohnivák nastane souboj mezi několika Margueritami. Zvítězit však může jen jedna.

Milion vesmírů, milion nebezpečí, jeden osud. Třetí díl sci-fi série Ohnivák.

Vydalo nakladatelství CooBoo 25. února 2019. 

Christian Tielmann: Můj život se zombíky a dýňovými bombami

Christian Tielmann: Můj život se zombíky a dýňovými bombamiMax nastupuje do nové školy a uvědomuje si, že to rozhodně nebude žádný piknik. Edgar, školní frajírek, po něm totiž jde. A s ním i jeho dvě gorily. Max má pocit, že mu nikdo nerozumí. Co je to za typy v jeho nové třídě? Samí zombíci? Naštěstí v tom není úplně sám a to je dobře. Jeho komiks o protivném učiteli a zombíku Edgarovi totiž padl do špatných rukou a tak se Maxovi pomoc kamarádů Nika a Robina rozhodně bude hodit!

První díl skvěle ilustrované série s několika zombíky a velkou dávkou humoru.

Vydalo nakladatelství Fragment 28. února 2019. 

Orson Scott Card: Enderův stínOrson Scott Card: Enderův stín

Vracíme se na výcvikovou orbitální stanici, na které Mezinárodní flotila vychovává z nejnadanějších dětí budoucí velitele do války proti mimozemským agresorům. Země žije pod hrozbou opakovaného útoku termiťanů a ve slumech Rotterdamu živoří v partě nechtěných „spratků“ maličké dítě s geniální schopností přežít – Fazolek. Svou chytrostí změní poměry všech…

Vydalo nakladatelství Argo v únoru 2019. Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.
Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..