×
FANZINE.cz

Únorové novinky knižní fantasy – Abercrombie, Bardugo, Flanagan, Ryan

Lene Kaaberbølová: Divočarka 5 –  Krev nepřítele

Lene Kaaberbølová: Divočarka 5 -  Krev nepříteleDivočarský kruh tety Isy upadl do podivného spánku a Klára se rozhodne vyhledat pomoc u krkavčích matek. Cestou ji ale zastihne krutá bouře, která Krkavčí kotlinu fatálně zpustoší. Klára se s přáteli vydá na strastiplnou výpravu do Kahlina exotického domova, aby vysvobodila ze zajetí tajemného vězně a zachránila krkavčí matky. A to ještě neví, že se mezi jejími nejbližšími kamarády skrývá nepřítel…

Úchvatné pokračování magické fantasy prodané do více než 17 zemí světa.

Vydalo nakladatelství Cpress 25. února 2021.

Petr Kříž: Relikty minulosti – Podzimní bouřePetr Kříž: Relikty minulosti - Podzimní bouře

Válka napříč Andalorem roztříštila mohutné říše a dala vzniknout řadě menších království. Přestože uběhla řada let od posledního velkého konfliktu, mnozí se jen těžko vyrovnali s porážkou. Doby míru totiž vytváří pocit bezpečí a dávají prostor poraženým olízat si své rány a postavit se znovu na nohy.

Dějství první knihy započne ve vítězném Gaerwellu a uvede jej nadějný princ Aeryon cestující po boku svého otce, mladá lady Elena zkroušená osudem a zkušený lord velitel Aldyn vyšetřující podivné vraždy v hlavním městě. Na obrácené straně společnosti stojí opěvovaný otrok Belario bojující pro odiv obecenstva v pouštních arenách prastarého města Oryasu a neohrožená zlodějka Sera na cestě do bohatého Eriadu.

Vydalo nakladatelství Petr Kříž 25. února 2021.

Alistair Rennie: Chmurný Válečník

Alistair Rennie: Chmurný VálečníkCo je smyslem tvého bytí? Prastaří a mocní Metaválečníci se celé věky vraždí, trýzní a zrazují v neustálé honbě za naprostým vzájemným zničením. Chmurného Válečníka začne nesmyslné zabíjení nudit, a tak se vydá hledat pravdu o svém životě. Kdo je a co je zač. Proč existuje… Ponořte se do světa temné metafyziky, ultranásilí, šílené řeže a odvázaného sexu v brutálním a současně brilantním fantasy románu, jaký tu ještě nebyl.

— „Transgresivní a nesmlouvavé“ – Jeff VanderMeer, nositel Ceny Nebula za trilogii Jižní Zóna

Vydalo nakladatelství Planeta9 26. února 2021.Diskuse

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.
Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..