Menu
FANZINE.cz
Technologie

Upíří hra World of Darkness možná nikdy nevyjde. Vývoj stagnuje několik let

Martin Mašek

Martin Mašek

30. 9. 2011

Vampire: The Masquerade - BloodlinesUpířích her nebo dokonce upířích MMO ve stylu filmů Blade nebo hry Vampire: The Masquerade je skutečně málo. Zaslouží si tento žánr vlastní masivní online hru? Přečtěte si o chystané hře.

Vampire: The Masquerade - Bloodlines

Fešná upírka v ne moc fešných stokách zdroj: Activision

World of Darkness. Svět všeho nadpřirozeného, do něhož zapadají hlavně upíři, voodoo, vlkodlaci, duchové a podobná havěť, je ohromným fenoménem a má dost příznivců, ať už mezi dospělými nebo dětmi.

I přesto, že mají upíři a nadpřirozeno velký potenciál, her s upíry v hlavní roli je hrozně málo. Mnohé hry se snaží tuhle rasu zařadit do svého herního světa, například The Elder Scrolls, ale v žádné z nich není upír tím hlavním. Proto možná příznivce žánru potěšila v roce 2006 zpráva o MMO, kde budou v hlavní roli právě krvenasávači. Smutná zpráva je, že od té doby se vývoj nikam nepohnul a o World of Darkness se jen mluví.

Fotogalerie: Podívejte se na nejhezčí holky z conů. Převlékají se za hrdinky z her i filmů

Ve světě World of Darkness by měl každý začínat jako člověk a až potom se rozhodnout, zda se přidá k upírům, nebo ne. Hlavní roli by mohla hrát u každého charakteru hlavně lidskost, tedy postoj NPC a vlastně i všech ostatních k hráčovu alter egu. Pokud by byla lidskost na nízké úrovni, NPC a ostatní hráči by se takové jedince snažili zprovodit co nejdříve z ulic a zbavit se tak nebezpečí.

World of Darkness má svoje kouzlo a jistě by si našlo spousty fandů, ale dokud se nezačne s vývojem, zbývají pouze sny.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Upíří hra World of Darkness možná nikdy nevyjde. Vývoj stagnuje několik let

Hide picture