×
FANZINE.cz

Vánoční tipy pro všechny milovníky replik zbraní. Vybere si každý

Jak potěšit a zároveň překvapit všechny milovníky fantasy a sci-fi? Co třeba koupí replik zbraní z nejznámějších sci-fi filmů a seriálových hitů. Zde se můžete podívat na několik netypických vánočních dárků.

Nabídka zbraní ze seriálu Hra o trůny je široká Zdroj: nerdapproved.com

Kdo by si někdy nepřál vlastnit světelný meč, Batmanovu výzbroj nebo ostré čepele hrdinů z Hry o trůny. Tenhle rok si každý může přát pod stromečkem místo obvyklých ponožek třeba phaser ze Star Treku. Představujeme vám pět dárků, které potěší každého geeka.

Od světelných mečů po Led Neda Starka

Na světelný meč můžete narazit ve všech supermarketech a hračkářstvích, protože každé dítě (a nejen děti) touží být o Vánocích jako Jedi. Nejvěrnější kopie světlených mečů všech Jedi i Sithů z Hvězdných válek se pohybují okolo 200 amerických dolarů.

Fanoušci fantasy, kteří raději pádnou ocel nežli lasery, více potěší následující kousky.

[album:https://www.topzine.cz/wp-content/uploads/dm-albums/repliky-zbrani/]

Všichni si pamatují scénu z nového Barbara Conana, kdy otec učí svého syna jak správně zakalit ocel. Prvních dvacet minut filmu bylo velkou nadějí pro všechny fanoušky a zároveň zklamáním, že režisér dokázal utáhnout pouhou třetinu svého filmu. Frustraci si můžete vybít utracením kapesného za repliku Conanova meče.

Ned Stark je mrtvý, jak ví všichni čtenáři Písně ledu a ohně a diváci hitu  Hry o trůny. Uctít jeho památku můžou všichni fanoušci koupí repliky jeho meče Led.

Sháníte něco pro přítelkyni? Podívejte se na tyto šperky

Ani fandové hororů nebudou ochuzeni. Skřípáním nožů o tabuli bude děsit své spolužáky každý, kdo dostane k Vánocům stylovou rukavici zabijáka z Noční můry z Elm Street. Potěšit může i Jasonova mačeta. Hokejovou masku si však musíte pořídit zvlášť.

Pokud však znáte někoho, kdo se touží stát milionářským playboyem, který si ve dne užívá a v noci likviduje zločin v Gothamu, jeho sen můžete přiblížit skutečnosti koupí replik Batmanových Batarangů.Diskuse

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.
Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..