Menu
FANZINE.cz
Geekoviny

Šperky pro fanoušky fantastiky. S nimi pod stromečkem zabodujete

Olga Buriánková

Olga Buriánková

19. 12. 2011

Nic nepotěší dívčí či ženská srdce tolik jako originální šperk. A když jsou to ozdobné předměty inspirované některými postavami z kultovních filmů, komiksů nebo seriálů, jistě takový dárek neodmítne ani leckterý mladý či starší muž. 

Komiksové psí známky Zdroj: marvelstore.com

Štědrý večer se kvapem blíží. Pokud vás stále ještě nenapadlo, čím potěšit své blízké, nevěšte hlavu! Podívejte se na několik nápadů, co darovat ještě na poslední chvíli v krátícím se předvánočním čase. FANZINE.cz nabízí několik tipů na krásné a rozhodně též originální šperky.

Pro ctitele seriálu Teorie velkého třesku (Big bang theory) či komiksových hrdinů vůbec jsou připraveny například psí známky se značkou Supermana, s Flashem či Green Lanternem, inspirované Battlestar Galactikou nebo přívěsek se znakem Wonder Women či GL.

[album:https://www.topzine.cz/wp-content/uploads/dm-albums/geekovske-sperky/]

Kdo si raději zdobí ruce nebo snad manžety, ale také nedá dopustit třeba na Green Lanterna či Star Trek, může se těšit z prstenů či manžetových knoflíčků.

Steampunk rulez! Přinášíme 11 tipů na viktoriánské vánoční dárky

Ti, kteří jsou ctiteli spíše fantasy žánru a líbí se jim šperky či ozdobné předměty právě s tímto akcentem, mají také širokou škálu možností. Ať se jedná o milovníky Tolkiena, série Hra o trůny nebo třeba Harryho Pottera.

Šperky inspirované technologiemi Zdroj: mashable.com; squidoo.com; trendhunter.com

Kdo by své drahé chtěl obšťastnit dárkem, který je originální i nevšední a nějak souvisí s technikou, zejména s počítačem, také nepřijde zkrátka.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Šperky pro fanoušky fantastiky. S nimi pod stromečkem zabodujete

Hide picture