Menu
FANZINE.cz
Filmy a seriály

VIDEO: Film Resident Evil: Odveta má čtyři výbušné klipy. Podívejte se

Martin Pevný

Martin Pevný

2. 9. 2012

Studio Sony Pictures uveřejnilo čtyři ukázky z připravovaného filmu Resident Evil: Odveta. Dojde v nich na explozivní bitky i automobilové honičky. 

Jmenuji se Alice a odveta je tady! Zdroj: Falcon

Režisér Paul W. S. Anderson obsadil do pokračování opět Millu Jovovich jako Alice, vrátí se ale i drsňačka Michelle Rodriguez (Rain). Dále se objeví Sienna Guillory (Jill Valentine), Boris Kodjoe (Luther West), Colin Salmon (James Shade) a Oded Fehr (Carlos Oliviera).

Klip s názvem Heads Up

První klip se jmenuje Rychle vpřed a představuje Rolls Royce honičku v Moskvě. Alice bláznivě řídí luxusní vozidlo, aby zabránila brutálnímu útoku mnoha zombie, zatímco Leon, Barry a Luther jsou také v autě.

video
play-sharp-fill

Tyto scény představují nové členy obsazení. Jedná se o charaktery jménem Bingbing Li (Ada Wong), Kevin Durand (Barry Burton) a Johann Urb (Leon Kennedy).

Klip s názvem Alice vs. Jill

Ve druhém klipu uvidíte intenzivní bojovou scénu ze zasněžené krajiny. Alice, Leon Kennedy a Luther West bojují po svém boku proti silným nepřátelům pod vlivem Umbrelly Corporation, Jill Valentine a Rain, které drží jejich novou spojenkyni Adu Wong jako zajatce.

video
play-sharp-fill

V jeden moment je vidět hlavní hrdinka, které téměř propíchne oko ostrá zbraň Jill. Rain je zatím vybavená injekčním sérem, které ji činí extra silnou a neprůstřelnou.

Klip s názvem I Don’t Work for Umbrella

Další klip s názvem Já nepracuju pro Umbrellu ukazuje Alice a její první setkání s Adou Wong. První dojem působí, že Ada pracuje pro Umbrellu. Ada nicméně trvá na tom, že už není její součástí.

video
play-sharp-fill

Alice s Adou se nachází v komplexu společnosti Umbrella. Zde najdou veškeré vybavení a zbraně, které se jim budou při boji hodit. Alice se zalíbí především unikátní nůž ze zvláštního materiálu.

Klip s názvem Corridor Fight

Poslední klip, ve kterém bojuje Alice proti několika zombies, nese název Ulička boje. Úryvek ukazuje hlavní hrdinku, jak svým řetězem sundá zombie v bílé chodbě, která se zdá být ve společnosti Umbrella.

video
play-sharp-fill

Musí se probojovat přes hordu zombies, kde zabije například nemrtvého Jackieho Chana. V tu nejhorší chvíli jí ale vypadnou náboje, Alice si však samozřejmě jako vždy poradí.

Nepřehlédněte: Podívejte se na nejočekávanější fantastické filmy podzimu 2012

V našich kinech se film objeví již ve čtvrtek 13. září.

Resident Evil: Odveta (Resident Evil 5: Retribution)

Akční / Horor / Sci-Fi / Thriller
USA / Německo, 2012

Režie: Paul W.S. Anderson
Hrají: Milla Jovovich, Michelle Rodriguez, Sienna Guillory, Shawn Roberts, Boris Kodjoe, Kevin Durand, Oded Fehr, Johann Urb, Bingbing Li, Wentworth Miller, Colin Salmon, Jason Isaacs, Amanda Dyar, Mika Nakashima

Premiéra v ČR: 13. září 2012

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

VIDEO: Film Resident Evil: Odveta má čtyři výbušné klipy. Podívejte se

Hide picture