Menu
FANZINE.cz
Filmy a seriály

VIDEO: Guardians of Middle-Earth představuje další dvojici postav

Jakub Bilko

Jakub Bilko

5. 10. 2012

Konzolová MOBA hra z prostředí Středozemě tradičně prezentuje své guardiany formou bitevních profilů, které tvoří stručný přehled jejich předností. Tentokrát své schopnosti předvádějí trpaslík Nori a temný přisluhovač Wulfrun.

video
play-sharp-fill

Nori je jedním z třinácti trpaslíků, kteří v Tolkienově Hobitovi doprovázejí Bilba k Osamělé hoře. Žádná architektonická struktura není před demoličním specialistou, vybaveným masivním krumpáčem, v bezpečí. Největší ovoce tak přinese umístění tohoto guardiana do bezprostřední blízkosti věží.

Dokáže se ovšem také zapojit do souboje a plošným úderem zasáhnout několik nepřátel zároveň. Druhým prezentovaným, který se nachází na druhé straně karmy, je Wulfrun.

Čtěte také: Assassin’s Creed 3 se dočká DLC s odkazem alternativní historie

Ačkoli se tato postava nevyskytuje přímo v díle Pán prstenů (objevil se pouze ve hře War in the North), má v jeho univerzu své místo jako sluha Agandaura, nejvyššího poručíka Sauronových řad.

Nebezpečnost Wulfruna spočívá v umění temné magie, jejíž efektivita je nanejvýš patrná při defenzivní strategii. Schopnost léčit raněné spojence je další z abilit schopného obránce.

První konzolová MOBA hra Guardians of Middle-Earth by měla vyjít během letošního podzimu pro Xbox 360 a PlayStation 3.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

VIDEO: Guardians of Middle-Earth představuje další dvojici postav

Hide picture