Menu
FANZINE.cz
Technologie

VIDEO: Limitovaná edice Xbox 360 vydává zvuky jako R2-D2 z Hvězdných válek

Marek Jedinák

Marek Jedinák

22. 7. 2011

Fanoušci Hvězdných válek mají důvod k radosti. Na Comic-Conu v San Diegu byla oficiálně odhalena limitovaná edice herní konzole Xbox 360 stylizovaná do podoby droidů ze světa Hvězdných válek!

Microsoft prostě ví, jak prodat starý produkt díky drobným kosmetickým úpravám, Zdroj: výrobce konzole

Konzole Xbox 360 vyjde ve speciální kolekci společně s pohybovým senzorem Kinect a hrou Kinect Star Wars. Vzájemnou kooperací dvou společností tak vznikne zcela unikátní podoba herní konzole, která je stylizovaná do podoby populárních droidů ze světa Hvězdných válek.

Ve filmu Iron Sky na Zemi v roce 2018 zaútočí nacisti. Z Měsíce!

Ovladač připomíná zlatého protokolárního droida C-3PO, zatímco tělo konzole bude dostupné v modrobílé kombinaci barev připomínající malého opravárenského robůtka R2-D2. Poprvé se na trh dostane také pohybový ovladač Kinect, senzor umožňující ovládání videoher pohybem vlastního těla, v bílé barvě.

Samotné kouzlo téhle limitované edice pak nespočívá pouze ve skinu konzole, ale také v jeho zvukovém vybavení. Při každém zapnutí a otevření HD DVD mechaniky totiž bude vydávat pípající zvuky jako již zmíněný R2-D2 v Hvězdných válkách.

Limitovaná edice Star Wars konzole obsáhne:

  • samotnou modrobílou konzoli Xbox 360
  • bezdrátový ovladač zlaté barvy
  • hru Kinect Star Wars
  • bezdrátový headset
  • exkluzivní stažitelný obsah
  • Harddisk s kapacitou 320 GB
  • hru Kinect Adventures

K zahájení prodejů dojde někdy okolo letošních Vánoc. Cena pro americký trh byla stanovena na necelých 450 dolarů, v přepočtu přibližně 7 800 Kč. S nejvyšší pravděpodobností se dostane i do české distribuční sítě.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

VIDEO: Limitovaná edice Xbox 360 vydává zvuky jako R2-D2 z Hvězdných válek

Hide picture