Menu
FANZINE.cz
Filmy a seriály

V druhém traileru na The Dark Knight Rises uvidíte precizní megalomanii

Jan Chalupa

Jan Chalupa

18. 12. 2011

FOTO: BatmanPřed snímkem Mission Impossible 4 se ve vybraných kinech promítá trailer na očekávaný film Temný rytíř povstal. Zanedlouho by měl být k dispozici v HD kvalitě i na internetu.

FOTO: Bane

Bane z ukázek působí děsivěji než Joker, Zdroj: distributor filmu

Epické zakončení příběhu o Temném rytíři vzbuzuje obrovské očekávání. Není divu. Předchozí dva díly trhaly rekordy návštěvnosti a recenze oba filmy po zásluze veskrze chválily.

Navíc režisér Christopher Nolan nedělá chyby a všechny jeho filmy vzbuzují pozitivní reakce u filmového publika (Memento, Dokonalý trik, Počátek atd.).

Gary Oldman říká: Zřejmě bude čtvrtý a pátý Batman

Úplně nový trailer k filmu je promítán před snímkem Mission Impossible 4 (bohužel nikoli u nás). Na internetu byl k dispozici i kinorip této velkolepé ukázky, ale postupně byl kvůli autorským právům smazán.

!SPOILER! V samotné ukázce se dočkáte ochutnávky velkolepého souboje dobra a zla v Gothamu. Psychopatický Bane nechává vybuchovat stadion a Batman se mlátí na férovku v masivních soubojích. !KONEC SPOILERU!

Film The Dark Knight Rises podle všech indicií vypadá na největší pecku příštího roku. Snad to Nolanovi vyjde.

The Dark Knight Rises (Temný rytíř povstal)

Akční / Krimi / Drama / Thriller
USA / Velká Británie, 2012

Režie: Christopher Nolan
Hrají: Christian Bale, Morgan Freeman, Gary Oldman, Michael Caine, Tom Hardy, Anne Hathaway, Joseph Gordon-Levitt, Marion Cotillard, Juno Temple, Nestor Carbonell, Matthew Modine, Joey King, Brett Cullen, Tom Conti, Chris Ellis, Christopher Judge, Daniel Sunjata, Reggie Lee, Jillian Armenante

Premiéra v ČR: 26.07.2012

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

V druhém traileru na The Dark Knight Rises uvidíte precizní megalomanii

Hide picture