Menu
FANZINE.cz
Filmy a seriály

Vybrali jsme 8 nejlepších sportovních simulátorů. Rozhýbejte líná těla

Jan Perlík

Jan Perlík

28. 10. 2012

Každým rokem se sportovní simulátory rozšiřují o několik nových titulů. Spousta hráčů očekává další ročníky svých oblíbených her a doufá ve spoustu novinek a samozřejmě aktualizaci soupisek.

NHL 13 - brankářský zákrok

Sportovní simulátory dávají hráči možnost vcítit se do kůže svých oblíbených sportovců.  Zdroj: EA

Můžete fandit klubu ve fotbale, v hokeji nebo v košíkové. Být nadšenci bojových sportů a milovat box. Zbožňovat sníh a uznávat lyže, nebo se raději slunit při vyjížďce na kole. A co Snooker? Sportovních simulátorů je nespočet, proto jsme vybrali ty nejlepší.

FIFA

FIFA má velmi široké jádro hráčů. Rekordy, kterými se nový ročník pyšní, jsou také důkazem kvalitní vývojářské práce. FIFA nabízí rozsáhlou kariéru manažera i vytvořeného hráče. Multiplayer je neustále zdokonalován a táhne mnohem více než samotný single player.

FOTO: NHL 13NHL

Obléci suspenzor, chrániče na lokty, kolena a krk, přidat vestu a kalhoty, navléci dres, nasadit helmu a zavázat brusle. Chybí už jen ochránit své ruce rukavicemi a naskočit na led! NHL hráčům přináší opravdový zážitek, kde z nich může vyrůst hokejová hráčská legenda. Nebo snad legendární hokejový manažer?

Nepřehlédněte RECENZI: Pro Evolution Soccer 2013 potěší milovníky skutečného fotbalu

Meze se nekladou. Hráče čeká nekonečné množství soubojů, spousta způsobů zakončení a mnoho možností při útočení či bránění. Perfektní zpracování doplňují propracované bitky, které okoření zážitek z ledového kluziště.

Pro Evolution Soccer

Pro Evolution Soccer se snaží za každou cenu získat to, co mu právem patří, a sice titul krále fotbalových simulátorů, co se reálného pojetí týče. V této snaze vítězí na úkor konkurenčního trháku jménem FIFA. Hráči se většinou dělí do dvou nesmiřitelných táborů, na zastánci jednotlivých titulů.

FIFA má mnohem víc co nabídnout, ale podle z PES je více cítit potřebný fotbalový nádech reálného světa.

FOTO: Football Manager 2013Football Manager

Realistické provedení fotbalového manažera, které vám umožní změnit váš klub od základu, dostat ho na výsluní, získat nejslavnější fotbalisty světa, zajistit mu prestiž a finanční nezávislost, získávat trofeje, porážet nejlepší celky planety a zaměstnávat nejlepší fotbalové odborníky, od trenérů počínaje, u skautů konče.

Nepřehlédněte RECENZI: Dishonored aspiruje na hru roku 2012. Steampunkový nářez boduje

Každý ročník přináší svým fanouškům, hráčům, fotbalovým nadšencům, ale také ostatním spoustu novinek. Současný ročník nepřestává překonávat statistiky a již teď mu lze přiřadit titul nejúspěšnějšího ročníku od EA Sports.

NBA2k13_Lebron1

NBA 2K

NBA 2K je nejrealističtější sportovní hra na trhu. Basketbaloví fanoušci jsou nadšení a vývojáři se hřejí ve výsluní jejich obdivu. Nicméně v důsledku toho, že ostatní série jsou rozšířenější, žádanější a mají ohromnou základnu, NBA 2K stále hledá větší podporu u hráčů. V souboji s fotbalem to má pekelně těžké.

FOTO: Wii Sports

Wii Sports

Wii Sports nabízí spoustu sportovních zážitků v jednom balení. Aktivní hraní zábavného, a přitom do určité míry fyzicky náročného provedení několika sportů je skvělá myšlenka, jak líné hráče přivést k pohybu při oblíbených činností a her. S WII Sports hráči neřeší, zda počasí přeje, či nepřeje jejich sportu. Na výběr máte bowling, golf, volejbal, tenis, stolní tenis, nebo si třeba můžete zajezdit na kole, a to z pohodlí vašeho pokoje.

Nepřehlédněte RECENZI: XCOM: Enemy Unknown předčí i blockbustery o mimozemšťanech

FOTO: Tiger WoodsTiger Woods PGA Tour

Milovníci golfu určitě ocení hru Tiger Woods PGA Tour. Propracovaná technologie švihu při odpalování, více než dvě desítky profesionálních licencovaných golfistů, legendární hřiště Augusta National Golf Club, to jsou hlavní lákadla série Tiger Woods. Propracovaná grafika nabízí pěkné prostředí celého hřiště, na kterém se odehrávají vzrušující momenty golfistů.

FOTO: Tony Hawk´s Pro SkaterTony Hawk’s Pro Skater

Skateboarding se snaží neustále více prosazovat ve světě. I v našem státě se rodí vynikající skateboardisti a nejen oni oceňují práci společnosti Activision, která zasluhuje uznání za série Tony Hawk’s Pro Skater. Jméno v názvu patří nejúspěšnějšímu a nejlepšímu skateboardovému závodníku na světě. Hráči si mohou vyzkoušet v tomhle sportovním simulátoru, jak těžké je zvládání nejrůznějších triků. Vyrovnáte se slavnému Tony Hawkovi?

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Vybrali jsme 8 nejlepších sportovních simulátorů. Rozhýbejte líná těla

Hide picture