Menu
FANZINE.cz
Komiks

Začíná podzimní sezóna: Chystá se Smrt v Ú.P.V.O. i Witchblade

Ondřej Pešek

Ondřej Pešek

29. 9. 2015

Nakladatelství Comics Centrum se do toho po prázdninách vrhlo po hlavě. Chystá se vydat obří kompendium Witchblade jako limitovanou edici a další díl série Ú.P.V.O. v edici Na přání. O co přesně půjde?

Ú.P.V.O.: Smrt

Hellboyův tvůrce Mike Mignola ve spolupráci se scénáristou Johnem Arcudim a výtvarníkem Guyem Davisem dále rozvíjejí příběh započatý v knize Žabí mor.

Novým velitelem týmu Úřadu paranormálního výzkumu a obrany se stává mrtvý vojenský kapitán Benjamin Daimio a celý úřad se stěhuje do nové centrály – obrovského po dlouhou dobu uzavřeného výzkumného zařízení, ve kterém americká vláda prováděla ve spolupráci s  nacistickými vědci utajené experimenty.

Nejpodivnější komiksový tým se díky tomuto příběhu o živé mrtvole, šílenství, kopí osudu a monstrózní bráně do nebes stává ještě podivnějším.

Knihu v edici Na přání je možno objednávat na stránkách nakladatelství do 11.10. Objedná-li si (není třeba platit předem) knihu alespoň 500 zájemců, vyjít by měla 9.11.

Witchblade: Kompendium

New Yorská policejní vyšetřovatelka Sara Pezziniová se stává nositelkou tajuplného artefaktu zvaného Witchblade. Artefaktu, který má podobu rukavice – smrtící a velmi mocné. Je zbraní schopnou měnit svou strukturu, chránit svého nositele a dokonce jej i léčit. Zároveň je prostředkem k udržení vesmírné rovnováhy.

Witchblade si jako svého dalšího hostitele vybrala právě Saru. Propůjčila jí nadpřirozené schopnosti, které Sara využívá v boji proti zlu, ale i samotná Witchblade má své vlastní záměry.

Prvních 25 sešitů série vyjde v jediném svazku, jehož se vytiskne přesně tolik kusů, kolik lidí si jej objedná. Jde o opravdovou speciální edici a tím pádem je nutná platba předem do 31.10. Vyjde-li vše tak, jak by si fanoušci přáli, do světa známého i z komiksu Darkness se budete moci ponořit na Ježíška.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Začíná podzimní sezóna: Chystá se Smrt v Ú.P.V.O. i Witchblade

Hide picture