Zack Snyder odhalil spoiler v Muži z oceli. Objeví se v něm Batman?

muz-z-oceli-man-of-steel-spilerZacky Snyder, režisér posledního snímku o Supermanovi s názvem Muž z oceli, odpovídal v nedávné době na otázky ohledně zmiňovaného filmu a došlo i na otázky spoilerového charakteru.

Muž z oceli se blíží. Zdroj: Warner Bros
Muž z oceli se blíží. Zdroj: Warner Bros.

Zack Snyder byl dotázán, jak to vypadá s ostatními hrdiny z universa DC komiksů a s jejich převedením do filmové podoby pod křídly společnosti Warner Bros. Entertainment.

„Pokud se budete dívat pozorně, tak zjistíte, že na satelitu, který v jedné scéně Generál Zod zničí, je viditelné logo Wayne Enterprises,“ odvětil režisér a protrhl tak hráz s vlnou spekulací.

Zack Snyder již dříve prohlásil, že mu byla nabídnuta režisérská stolička filmové adaptace Justice League of America, bude-li snímek Muž z oceli úspěšný. Sám Snyder by se však do sjednocení hrdinů v Justice League příliš nehnal.

„Tak nějak cítím, že Superman musí ujít ještě dlouhou cestu, než vznikne Justice League,“ odvětil na tímto směrem pokládané dotazy režisér.

Je tedy zřejmé, že podle záměru Zacka Snydera by měl nejdříve vzniknout Muž z Oceli 2 a asi až poté bychom se dočkali snímku Justice League. Dost možná se ale bude chtít Warner Bros. Entertainment vydat stejnou cestou jako konkurence u adaptace Avengers a představí z budoucího týmu v samostatných filmech více hrdinů.

Krom Batmana a Supermana vznikl i film o Green Lanternovi, který však nedosahoval kvalit zbývajících dvou  filmů o superhrdinech, a je otázka, zda ho nečeká restart.

Snímek Muž z oceli bude mít v tuzemských kinech premiéru 20. června.

Zack Snyder odhalil spoiler v Muži z oceli. Objeví se v něm Batman?
Ohodnoťte tento článek

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.