Menu
FANZINE.cz
Filmy a seriály

Zack Snyder odhalil spoiler v Muži z oceli. Objeví se v něm Batman?

Petr Bělecký

Petr Bělecký

3. 6. 2013

muz-z-oceli-man-of-steel-spilerZacky Snyder, režisér posledního snímku o Supermanovi s názvem Muž z oceli, odpovídal v nedávné době na otázky ohledně zmiňovaného filmu a došlo i na otázky spoilerového charakteru.

Muž z oceli se blíží. Zdroj: Warner Bros

Muž z oceli se blíží. Zdroj: Warner Bros.

Zack Snyder byl dotázán, jak to vypadá s ostatními hrdiny z universa DC komiksů a s jejich převedením do filmové podoby pod křídly společnosti Warner Bros. Entertainment.

„Pokud se budete dívat pozorně, tak zjistíte, že na satelitu, který v jedné scéně Generál Zod zničí, je viditelné logo Wayne Enterprises,“ odvětil režisér a protrhl tak hráz s vlnou spekulací.

Zack Snyder již dříve prohlásil, že mu byla nabídnuta režisérská stolička filmové adaptace Justice League of America, bude-li snímek Muž z oceli úspěšný. Sám Snyder by se však do sjednocení hrdinů v Justice League příliš nehnal.

„Tak nějak cítím, že Superman musí ujít ještě dlouhou cestu, než vznikne Justice League,“ odvětil na tímto směrem pokládané dotazy režisér.

video
play-sharp-fill

Je tedy zřejmé, že podle záměru Zacka Snydera by měl nejdříve vzniknout Muž z Oceli 2 a asi až poté bychom se dočkali snímku Justice League. Dost možná se ale bude chtít Warner Bros. Entertainment vydat stejnou cestou jako konkurence u adaptace Avengers a představí z budoucího týmu v samostatných filmech více hrdinů.

Krom Batmana a Supermana vznikl i film o Green Lanternovi, který však nedosahoval kvalit zbývajících dvou  filmů o superhrdinech, a je otázka, zda ho nečeká restart.

Snímek Muž z oceli bude mít v tuzemských kinech premiéru 20. června.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Zack Snyder odhalil spoiler v Muži z oceli. Objeví se v něm Batman?

Hide picture