Menu
FANZINE.cz
Filmy a seriály

Agent Carter má svého Jarvise. Komorníka ztvární tento sympatický Brit

Kristina Friday

Kristina Friday

17. 9. 2014

Edwin Jarvis, věrný komorník Howarda Starka, míří na televizní obrazovky. A neztvární jej nikdo jiný, než sympatický Angličan James D’Arcy (Atlas mraků, Jupiter vychází).

203f9965c5ae34c3c39e8587c82d5c2d

Marvel’s Agent Carter bude vyprávět příběh Peggy Carterové poté, co ztratila lásku svého života Steva Rogerse. V poválečné Americe roku 1946 se Peggy vyrovnává s přeřazením do administrativní složky SSR, zatímco plní tajné úkoly pro Howarda Starka. A jednou z jejich důležitých životních podpor bude právě i Edwin Jarvis Jamese D’Arcyho.

D’Arcy se připojí k Hayley Atwell, která si zopakuje roli agentky Peggy Carterové a nedávno oznámeným Chadu Michaelu Murrayovi, jenž ztvární jiného agenta SSR Jacka Thompsona, a Enveru Gjokajovi, který se divákům představí jako agent Daniel Sousa.

James Darcy ve snímku Atlas mraků. Zdroj: Warner Bros. Pictures

James D´arcy ve snímku Atlas mraků. Zdroj: Warner Bros. Pictures

Je-li Vám jméno Jarvis povědomé, pak vězte, že je to právě tento rodinný komorník, dle kterého Tony Stark naprogramoval umělou inteligenci J.A.R.V.I.S., toho ve ve filmech Marvel Cinematic Universe namluvil  Paul Bettany.

O tom, kdo si tentokrát zahraje Howarda Starka Marvel zatím mlčí. Atwell však v jednom z nedávných rozhovorů velmi silně naznačila, že i tentokrát to bude (její kolega z Prvního Avengera) Dominic Cooper.

Dominic Cooper jako Howard Stark ve filmu Captain America: První Avenger. Zdroj: Marvel Studios

Dominic Cooper jako Howard Stark ve filmu Captain America: První Avenger. Zdroj: Marvel Studios

Na Marvel’s Agent of Carter si budeme muset počkat do zimy, Peggy však v akci zříme již v prvním díle druhé řady Marvel’s Agents of S.H.I.E.L.D., která startuje 23. září na televizní stanici ABC.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Agent Carter má svého Jarvise. Komorníka ztvární tento sympatický Brit

Hide picture