Menu
FANZINE.cz
Filmy a seriály

Daniel Radcliffe si nechá narůst rohy. V hororu podle knihy Joa Hilla

Marek Hofman

Marek Hofman

17. 7. 2012

Herec Daniel Radcliffe se objeví v dalším hororovém snímku. Do hlavní role jej obsadil režisér Alexandre Aja. Jako předloha k filmu posloužil román spisovatele Joa Hilla.

Daniel Radcliffe se letos objevil ve filmu Žena v černém. Zdroj: distributor filmu

Po sérii o Harrym Potterovi a letošní Ženě v černém si britský herec Daniel Radcliffe zahraje v dalším filmu pro fanoušky fantastiky. Režírovat jej bude Francouz Alexandre Aja (Hory mají oči, Piraňa 3D) a ponese název Horns (Rohy). Půjde o temně laděný thriller s prvky nadpřirozena.

Inspirací pro film se stal stejnojmenný román spisovatele Joa Hilla, syna uznávaného autora hororů Stephena Kinga. Alexandre Aja přiznal, že jej Hillova kniha naprosto vtáhla. Její příběh označil za divokou jízdu, která v sobě spojuje zločin, hřích i romantiku.

Přečtěte si recenzi na Hillovu knihu Rohy

Daniel Radcliffe ztvární hlavní postavu Iggyho Perrishe, který čelí obvinění ze znásilnění a zavraždění své přítelkyně. Jednoho rána se Perrish vzbudí s náramnou kocovinou a zjištěním, že mu přes noc narostl párek rohů. Díky nim získá schopnost spatřovat zlo kolem sebe. Cesta za pomstou tak může začít. Perrish však brzy pozná, že hranice mezi andělem a ďáblem je tenčí než nejjemnější hedvábí.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Daniel Radcliffe si nechá narůst rohy. V hororu podle knihy Joa Hilla

Hide picture