Menu
FANZINE.cz
Komiks

Darebák od Millera a Bisleyho se co nevidět vyřádí v limitované edici

Jan Šuška

Jan Šuška

27. 6. 2013

Frank Miller: Bad boyComics Centrum připravuje pro fanoušky komiksu další speciální limitovanou edici. Tentokrát si čtenáři můžou smlsnout na Darebákovi (Bad Boy) z devadesátých let.

V Česku vyjde Darebák jako jediný na světě v unikátním zvětšeném formátu.

V Česku vyjde Darebák jako jediný na světě v unikátním zvětšeném formátu.

Bad Boy je výsledek spojení dvou známých tvůrců Franka Millera a Simona Bisleyho, u nás známých například z komiksů Sin City, 300 a Sláine: Rohatý bůh.  Jelikož se u nás Millerovy práce rozrostly (Drsná škola, Návrat temného rytíře, Wolverine), zdá se, že jeho oblíbenost na našem trhu stále stoupá.

V originále jde o jednosešitové vydání, které vyšlo v polovině devadesátých let a mělo původně čtyřicet čtyři stran. K desetiletému výročí v roce 2008 vydalo Dynamite Entertainment nové vydání, které vyšlo s dvěmi obálkami, od Millera a Bisleyho.

Comics Centrum: DarebákVydavatelství Comics Centrum připravilo komiks Darebák jako jediné na světě v unikátním zvětšeném formátu. Kromě toho obsahuje speciální limitovaná edice ručně vyrobené pouzdro na knihu s motivem od Franka Millera v metalické úpravě, barevný plakát ve formátu A3, tematickou záložkou, tričko s motivem a potvrzením pravosti.

Cena unikátního kompletu je 2000 Kč. Prodej pouhé stovky číslovaných kusů odstartuje dnes v pravé poledne. Sběratelé se jistě nemůžou podobných unikátů nabažit, sto kusů předešlé limitky Ragemoor se vyprodalo za necelou hodinu. Samotný komiks Darebák bude v prodeji od 9. července.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Darebák od Millera a Bisleyho se co nevidět vyřádí v limitované edici

Hide picture