Menu
FANZINE.cz
Fantasy filmy

Pokračování Sněhurky a lovce bude bez Sněhurky. Studio to ale odmítá

Jan Chalupa

Jan Chalupa

17. 8. 2012

FOTO: Snehurka a lovec (2012)!Aktualizováno!Chystané pokračování úspěšného hitu Sněhurka a lovec se bude muset zřejmě obejít bez představitelky hlavní role Kristen Stewart. Druhý díl by se totiž měl soustředit především na osudy lovce v podání Chrise Hemswortha. Studio ale neúčast Sněhurky odmítá.

FOTO: Snehurka a lovec (2012)

Klasická scéna ze Sněhurky. Zdroj: Bontonfilm

Aktualizováno! O důvodech potenciální absence dvaadvacetileté herečky v titulní roli se spekuluje. Podle všeho ale za vším bude stát její aféra s ženatým režisérem prvního dílu Rupertem Sandersem. Ten se s ní sblížil právě při natáčení tohoto filmového trháku.

Studio Universal ale všechny spekulace odmítá:  „Na Sněhurku a lovce jsme velice pyšní a právě projednáváme všechny možnosti pokračování. Jakékoli zprávy o odchodu Kristen Stewart jsou v tomto smyslu mylné.“

Kristen Stewart je jednou z nejžádanějších hereček současnosti. To je dáno její účastí v celosvětově úspěšné sáze Twilight.

Nepřehlédněte: 5 zajímavostí o filmu Sněhurka a lovec: Aragorn měl původně hrát lovce

O pokračování Sněhurky a lovce nemohlo být pochyb. Snímek sklidil jak pozitivní reakce od kritiků, tak i perfektní tržby od diváků.

„Jako letní biják totiž nová fantasy bezesporu obstojí. Na kostýmy i efekty se hezky dívá a nenajdete zde nic, co by bylo očividně odfláknuté. Klidně s sebou vezměte i děti (školního věku), protože kromě několika psychedelických scén v lese není Sněhurka tak temná, jak se tváří,“ okomentovala snímek naše recenzentka Lucie Šimůnková.

Nyní se už jen čeká, až představitel lovce Chris Hemsworth dotočí druhý díl Thora. Natáčení by tak mohlo vypuknout v červenci příštího roku.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Pokračování Sněhurky a lovce bude bez Sněhurky. Studio to ale odmítá

Hide picture