Menu
FANZINE.cz
Fantasy filmy

Fotky: Podívejte se, jak se natáčí Thor 2. Postavili si vlastní vesnici

Matouš Márai

Matouš Márai

11. 9. 2012

FOTO: Thor!Fotogalerie!V lesích Anglie je opět živo. Na severu totiž vyrostly stavby norských bohů. Podívejte se na fotografie, které udělal Wayne Howes.

Zdroj: Wayne Howes, Comicbookmovie.com

Ačkoliv stavby dosáhnou svého skutečného potenciálu až nyní, herci byli na place již minulý týden. Premiéru druhého dílu Thora uvidíme 7. listopadu 2013 pod taktovkou režiséra Alana Taylora.

Kromě již očekávaného Chrise Hemswortha v roli Thora uvidíme i Natalie Portman nebo třeba Adewale Akinnuoye-Agbaje jako nejmocnějšího Temného elfa. Ten bude stát společně s Tomem Hiddlestonem alias Lokim proti Thorovi.

Nepřehlédněte: Známe nového padoucha v Thorovi 2. Bude jím Mr. Eko ze Ztracených

První filmový Thor je založený na ději stejnojmenného komiksu od Marvelu. Sleduje příběh norského boha, který je nucen postavit se svému bratrovi. Musí ochránit sídlo norských bohů – Asgard – aby nepadlo pod vládu Lokiho. Thor je kvůli aroganci vyhnán na Zemi, kde se posléze rozhodne zůstat.

Vyroste nám nový trhák? Zdroj: Wayne Howes, Comicbookmovie.com

Postava Thora se později objevuje v dalším filmu od Marvelu nesoucí název Avengers. Zde se setkáváme i s ostatními hrdiny z marvelovského světa – Hulkem, Iron Manem, Black Widow, Hawkeyem a kapitánem Amerika. Opět můžeme vidět i Lokiho, jemuž Země skutečně padla do oka.

Thor: The Dark World

Fantasy / Akční / Dobrodružný
USA, 2013

Režie: Alan Taylor
Hrají: Chris Hemsworth, Natalie Portman, Kat Dennings, Tom Hiddleston, Stellan Skarsgård, Idris Elba, Anthony Hopkins, Ray Stevenson, Jaimie Alexander, Tadanobu Asano

Premiéra v ČR: 7. listopadu 2013

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Fotky: Podívejte se, jak se natáčí Thor 2. Postavili si vlastní vesnici

Hide picture