Menu
FANZINE.cz
Filmy a seriály

FOTO: Harry Potterovi narostly rohy. Ve filmu od režiséra Hory mají oči

Jan Neuman

Jan Neuman

8. 10. 2012

Danielu Radcliffovi místo jizvy na čele ve tvaru blesku narostou rohy, donutí vás přiznat vaše nejhorší hříchy a poté se vydá pomstít smrt své přítelkyně. Toť nový film s názvem Horns.

Daniel Radcliffe v novém nadpřirozeném fantasy hororu. Zdroj: EW

Režisér filmu Hory mají oči Alexandre Aja chystá nový film, ve kterém si zahraje hlavní roli Daniel Radcliffe, známý spíše jako brýlatý čaroděj, který soupeřil s Vy víte kým. Film nese název stejnojmenného románu Horns od Joea Hilla. Radcliffe, tentokrát jako Ignatius Ig Perrish, se jednoho dne ráno probudí a zjišťuje, že je obviněn ze znásilnění a zabití své přítelkyně. Nicméně to není vše, na hlavě mu začínají růst rohy a co více, dokáže ostatní přimět k tomu, aby přiznali své hříchy. Takto vybavený se vydá hledat vraha své přítelkyně a pomstu.

Čtěte více: Radcliffe si po Potterovi odskočil i do hororu Žena v černém

A jak se Radcliffovi líbí tato mnohem temnější role? „Hrát někoho, kdo během největšího obratu ve svém životě prochází takovouto hrůznou transformací v ďábla, bylo vzrušující.“

Ve filmu, který by měl vyjít někdy v roce 2013, budou dále vystupovat Juno Temple (Temný rytíř povstal), Max Minghella (Den zrady), James Remar (Dexter, Sexbomba od vedle) a Kelli Garner (Letec).

Horns

Horor
USA, 2013

Režie: Alexandre Aja
Hrají: Daniel Radcliffe, Juno Temple, Kelli Garner, Max Minghella, Joe Anderson

Premiéra v USA: rok 2013

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

FOTO: Harry Potterovi narostly rohy. Ve filmu od režiséra Hory mají oči

Hide picture