×
FANZINE.cz

FOTO: Harry Potterovi narostly rohy. Ve filmu od režiséra Hory mají oči

Danielu Radcliffovi místo jizvy na čele ve tvaru blesku narostou rohy, donutí vás přiznat vaše nejhorší hříchy a poté se vydá pomstít smrt své přítelkyně. Toť nový film s názvem Horns.

Daniel Radcliffe v novém nadpřirozeném fantasy hororu. Zdroj: EW

Režisér filmu Hory mají oči Alexandre Aja chystá nový film, ve kterém si zahraje hlavní roli Daniel Radcliffe, známý spíše jako brýlatý čaroděj, který soupeřil s Vy víte kým. Film nese název stejnojmenného románu Horns od Joea Hilla. Radcliffe, tentokrát jako Ignatius Ig Perrish, se jednoho dne ráno probudí a zjišťuje, že je obviněn ze znásilnění a zabití své přítelkyně. Nicméně to není vše, na hlavě mu začínají růst rohy a co více, dokáže ostatní přimět k tomu, aby přiznali své hříchy. Takto vybavený se vydá hledat vraha své přítelkyně a pomstu.

Čtěte více: Radcliffe si po Potterovi odskočil i do hororu Žena v černém

A jak se Radcliffovi líbí tato mnohem temnější role? “Hrát někoho, kdo během největšího obratu ve svém životě prochází takovouto hrůznou transformací v ďábla, bylo vzrušující.”

Ve filmu, který by měl vyjít někdy v roce 2013, budou dále vystupovat Juno Temple (Temný rytíř povstal), Max Minghella (Den zrady), James Remar (Dexter, Sexbomba od vedle) a Kelli Garner (Letec).

Horns

Horor
USA, 2013

Režie: Alexandre Aja
Hrají: Daniel Radcliffe, Juno Temple, Kelli Garner, Max Minghella, Joe Anderson

Premiéra v USA: rok 2013Diskuse

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.
Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..