Menu
FANZINE.cz
Filmy a seriály

Harrison Ford se oficiálně zapojil do Enderovy hry. Neodolal žánru sci-fi

FOTO: Harrison Ford Cowboys and AliensHerec, který se proslavil rolemi v sci-fi a fantasy, bude hrát v připravované adaptaci románu Ender`s game od Orsona Scotta Carda. A zdaleka není jedinou hvězdou této adaptace.

FOTO: Harrison Ford Cowboys and Aliens

Živoucí legenda vesmírných dobrodružství, Zdroj: distributor filmu

Sedmdesát let po ničivých válkách s mimozemšťany se Země připravuje na další konflikt výcvikem nadaných dětí pomocí taktických her. V jedné z nich objeví nesmírně nadaného Endera, který se stane nadějí na vítězství lidstva.

Roli Endera získal Asa Butterfield, známý z nejnovějšího snímku Martina Scorseseho Hugo. Po jeho boku budou hrát kromě Forda také Hailee Steinfeld (Opravdová kuráž), Abigail Breslin (Znamení, Malá Miss Sunshine) nebo Butterfieldův kolega z Huga, Ben Kingsley (Prokletý ostrov, Princ z Persie: Písky času). Režie se ujal Gavin Hood, známý především filmem X-Men Origins: Wolverine.

Připravuje se adaptace knihy Enderova hra. Možná přijde i Gándhí

I když se produkce rozběhne už letos v únoru, premiéra je naplánována až na 15. března 2013. Do té doby si ovšem aspoň stihneme přečíst původní knížku a zhlédnout záplavu sci-fi filmů roku 2012.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Harrison Ford se oficiálně zapojil do Enderovy hry. Neodolal žánru sci-fi

Hide picture