Menu
FANZINE.cz
Filmy a seriály

Hlavní hrdinové z filmu Válka bohů. Svalnatý válečník i brutální tyran

Denisa Marešová

Denisa Marešová

23. 11. 2011

FOTO: ImmortalsVálka bohů je nový historický spektákl plný řecké mytologie, který již brzy dorazí do našich kin. Pojďme se podívat na zoubek hlavním postavám.

FOTO: Immortals

Film Válka bohů přináší plejádu zajímavých charakterů, Zdroj: distributor filmu

Do našich kin se již zítra přiřítí očekávaný snímek Válka bohů, o kterém jsme již dříve informovali.

Přečtěte si rozsáhlý článek o filmu Válka bohů

FANZINE.cz exkluzivně pro své čtenáře nyní přináší přehled hlavních postav tohoto filmu

Theseus

Mladý outsider Theseus se díky tréninku a lekcím filozofie stává neohroženým válečníkem a jedinou šancí na záchranu lidstva. Na cestě za svým osudem se stihne samozřejmě ještě zamilovat do krásné kněžky Phaedry. Protože co by to bylo za film, kdyby neměl milostnou zápletku?

FOTO: Theseus- Immortals

Možná už chápe, že jen on může zachránit svět

Role Thesea se ujal mladý herec Henry Cavill, který je známý především ze seriálu Tudorovci.

Král Hyperion

Je šílený despota nejhrubšího zrna, jenž hledá meč Epirus, s nímž by vzkřísil Titány a rozpoutal největší bitvu světa. Jeho cílem není nic menšího než svět ovládnout rovnou celý (jak jinak).

FOTO: Válka Bohů

Tenhle pán rozhodně nechce pomáhat svým bližním

Jeho znetvořená tvář je odpuzující stejně jako jeho činy. Hyperiona ztvárnil již zkušený herec Mickey Rourke, který se osvědčil jako záporný hrdina například ve filmu Iron Man 2.

Phaedra

Budoucí kněžka Phaedra je obdařená nejen krásou, ale hlavně schopností vidět záblesky budoucnosti. Po setkání s Theseem se s ním vydává na nebezpečnou cestu, při které objeví kromě meče také kouzlo lásky.

FOTO: Immortals

Kněžka Phaedra spoře oděná

V roli Phaedry se nám představí indická herečka Freida Pinto, již můžeme znát ze snímků jako Milionář z chatrče či Zrození Planety opic.

Zeus

Král všech bohů se ve filmu objeví hned ve dvou podobách. Jednou jako starý muž, který připravuje Thesea na osudný souboj, a poté jako svalnatý, pohledný mladík.

FOTO: Immortals

Bůh všech bohů Zeus je fakt boží

Snaží se udržet celé božstvo mimo pozemský konflikt, což je snaha dost marná. O roli Dia se dělí John Hurt, který se objevil mimo jiné i v sérii Harry Potter, a Luke Evans (nový Souboj titánů).

Stavros

Takový hodný darebák, zlodějíček, který se ovšem postaví na stranu dobra, když jde do tuhého. Po boku svého nového přítele Thesea je ochotný obětovat život proti obrovské přesile protivníků.

FOTO: Immortals

Stavros, nejvěrnější parťák Thesea

Postavu Stavrose si zahrál Stephen Dorff, kterého jsme mohli vidět ve spoustě filmů (jedním z nich je třeba Blade), na svou velkou roli ovšem stále čeká. Bude to právě tahle?

Athena

Bohyně moudrosti je inteligentní, krásná a tvrdohlavá. Se vší úctou k otci Diovi se rozhodne neuposlechnout rozkazu a začne pomáhat Theseově partě zachránců světa.

FOTO: Immortals

Bohyně Athena připomíná svou krásou spíš Afrodité

Athenu ztvárnila australská herečka Isabel Lucas, jež si zahrála například ve filmu Svítání.

Poseidon

Jeho role byla svěřena Kellanu Lutzovi, kterého známe především jako upíra Emmetta ze ságy Twilight. Bůh moří Poseidon je také jedním z rebelujících Olympanů, kteří se vzepřou Diovi a snaží se pomáhat Theseovi a jeho následovníkům. Co Kellanu Lutzovi sluší víc? Role upíra, či boha?

FOTO: Immortals

Poseidon jako hodný bůh, který rád pomůže

A jak dopadne souboj Thesea a jeho následníků proti šílenému králi Hyperionovi?

To brzy objasní recenze na FANZINE.cz.

Válka bohů (Immortals)

USA, 2011, 110 min

Režie: Tarsem Singh
Hrají: Henry Cavill, Freida Pinto, Mickey Rourke, Corey Sevier, Kellan Lutz, Robert Maillet, Stephen Dorff, John Hurt, Isabel Lucas, Romano Orzari, Luke Evans, Steve Byers, Joseph Morgan, Kaniehtiio Horn, Hubert Boorder, Robert Naylor, Tyler Hynes, Peter Stebbings, Alan Van Sprang

Premiéra v ČR: 24.11.2011

Ohodnoťte tento článek:
1
Právě čtete

Hlavní hrdinové z filmu Válka bohů. Svalnatý válečník i brutální tyran

Hide picture