Menu
FANZINE.cz
Filmy a seriály

Insurgent nabízí první trailer: Divergentní Tris se vzpírá realitě

Redakce

Redakce

12. 11. 2014

Druhý snímek, jenž je součástí adaptované literární trilogie a navazuje na předešlý Divergent, má svůj první trailer. Insurgent (v češtině Rezistence) má vyjít v kinech v březnu 2015.

video
play-sharp-fill

Insurgent je druhým dílem z knižní série Divergent od autorky Veronicy Roth. V prvním díle se hlavní hrdinka Beatrice musela rozhodnout, do které z existujících frakcí vstoupí na celý svůj život a při tom ztratí rodinu. Jak můžeme vidět v traileru, bude se se ztrátou matky těžce vyrovnávat.

Oficiální popis filmu říká, že Tris bude společně se Čtyřkou na útěku, pronásledovaní Jeanine. Budou muset zjistit, co Trisina rodina obětovala pro záchranu a proč se je někdo snaží zastavit. Tris bude muset nahlédnout do minulosti, aby odhalila pravdu. Ačkoli Trisina matka v prvním díle zemřela, v traileru se za ní Tris žene. Zřejmě se budeme pohybovat i mimo realitu. To samé naznačuje i níže uvedený plakát.

V hlavní roli uvidíme Shailene Woodley, v roli  Čtyřky Thea Jamese a Jeanine ztvární opět Kate Winslet. Režisérem je Robert Schwentke, který nahradil Neila Birgera, režiséra prvního dílu. Premiéra je stanovena na 20. března 2015.

FOTO: Insurgent

Oficiální plakát k filmu Insurgent. Zdroj: distributor filmu

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Insurgent nabízí první trailer: Divergentní Tris se vzpírá realitě

Hide picture