Menu
FANZINE.cz
Filmy a seriály

Je tu nový trailer na Hru o trůny. Druhá série začne prvního dubna

Redakce

Redakce

8. 2. 2012

FOTO: Hra o trůnyNa blížící se druhou sérii Hry o trůny se fanoušci již netrpělivě třesou. První série odstartovala lavinu přízně díky svému dokonalému příběhu i zpracování.

FOTO: Hra o trůny - záběr ze seriálu

Bojů bude více než v sérii první, Zdroj: distributor filmu

Poslední díl každého napnul k prasknutí, díky čemuž se na druhou sérii čeká jako na slitování. A jak se říká, už bude jen houšť.

Nový trailer nám toho odhaluje o něco více než trailer první. Je jasné, že politické machinace budou nabírat na obrátkách a nezůstane pouze u řečí. Každý si bude chtít urvat kus svého – někteří by rádi svrhli mladého tyrana z trůnu, jiní by zase chtěli trůn jen pro sebe.

„Tři velcí muži – král, kněz a zbohatlík. Mezi nimi stojí běžný žoldák. Každý velký muž dává žoldákovi nabídku na zabití ostatních dvou. Kdo přežije, kdo zemře? Moc je tam, kde člověk věří, že je. Je to trik, stín na zdi a velmi malý muž může vrhat velký stín.“

Jak nám trailer napovídá, do hry se pravděpodobně zapojí i černá ovce rodu Lannisterů. A bude hrát nemalou roli v celém dějství.

Fanoušek vytvořil komiksový portrét hrdinů ze Hry o trůny

My se můžeme jen těšit, že seriál bude kvalitativně stále stejný, a modlit, že by mohl být i lepší. Hodně věcí změní fakt, že nyní se od mezirodových pletich dostaneme k vážnějším problémům. Za mořem se narodili první draci po velice dlouhé době a za ledovou zdí se probouzí k životu nestvůry, jež tuto zemi sužovaly po staletí.

Prvního dubna bude premiéra druhé série a očekáváme ji napjatě, stejně jako vy.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Je tu nový trailer na Hru o trůny. Druhá série začne prvního dubna

Hide picture