Menu
FANZINE.cz
Filmy a seriály

Hra o trůny se vrací v novém traileru. Krev bude opět téct proudem

Redakce

Redakce

17. 12. 2011

FOTO: Game-of-ThronesSedm království zažije tu nejkrutější zimu. Podívejte se na nový trailer druhé série oceňovaného seriálu Hra o trůny.

FOTO: Game-of-Thrones

Válka o trůny se vrací, Zdroj: distributor seriálu

Kdo zhlédl první řadu seriálu Hra o trůny, ten jistě s nedočkavostí sledoval každou novinku o sérii nadcházející. A nyní se zdá, že je zde novinka zásadní. Trailer.

Ten nám toho příliš neodhaluje, ale v některých případech méně znamená více. Hra o trůny nepotřebuje akční záběry a zběsilou muziku. Zde se hraje na vaši zvědavost, váš strach a řekl bych i bezmoc jakkoliv do děje zasáhnout.

Naučte se řeč Dothraků ze seriálu Hra o trůny

Musím se přiznat, že s tempem umírání, které v prvních deseti dílech nastalo, se bojím, že do konce seriálu nezůstane nikdo. Přesto je každému, kdo četl knihu, jasné, že hlavní zápletka teprve přichází. Bílí chodci se probouzí a Noční hlídka ani zdaleka nemá dostatek sil, aby jim dlouho vzdorovala.

FOTO: Hra o trůny

Boje budou opět kruté

Seriál si svou slávu získal především díky tomu, že si absolutně nebere servítky a neohlíží se na mravní kodexy. Nevyhýbá se nahotě, incestu a spoustě, spoustě krve.

Intriky jednoho přítele proti druhému, touha po moci, která změní i ty dobré a ještě více zkazí ty zlé. Všechno působí dojmem takhle by to asi vážně nějak bylo. A víte co? Ono to takhle dříve opravdu bylo.

Premiéra druhé řady Hry o trůny stanovena. Těšte se na duben 2012

Komu by to nestačilo, je zde dlouhověký nepřítel, nebo bych spíš měl říci nepřátelé, protože vojenské i politické machinace se stahují jako pomyslná smyčka kolem téměř všech rodů a národů.

Chcete-li poodhalit roušku tajemství, jež se skrývá za Zdí, nebo jen doufat, že někdo přijde k rozumu a lidé se spojí, sledujte druhou sérii. Jedno je jisté – krve bude ještě opravdu hodně a happyendu se jen tak nedočkáme.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Hra o trůny se vrací v novém traileru. Krev bude opět téct proudem

Hide picture