×
FANZINE.cz

Mace Tyrell ze Hry o trůny obsazen. Zahraje si ho Roger Ashton-Griffiths

Mace Tyrell
Tentokrát představy podle knižní předlohy už tak shodné nejsou. Zdroj: wikimedia, awoiaf.westeros

Jedna z posledních rolí do čtvrté série Hry o trůny je obsazena. Mocného Mace Tyrella ztvární Roger Ashton-Griffiths. Natáčení může začít.

Tentokrát představy podle knižní předlohy už tak shodné nejsou. Zdroj: wikimedia, awoiaf.westeros

Po obsazení Rudé zmije a Ellarie Písek byla přidělena role strážci Jihu, otci Margaery a Lorase, Macu Tyrellovi. Úkolu se zhostí herec Roger Ashton-Griffiths. Vidět jsme ho mohli ve filmech jako Kletba bratří Grimmů, Příběh rytíře nebo v seriálu Tudorovci. Roger je zkušeným hercem, i když zatím neměl přílišnou šanci ukázat se ve větších projektech. Nyní, po několika desítkách let jeho herecké kariéry, se mu konečně dostalo šance zazářit.

Mace Tyrell je známý především svým šarmem. Kdysi býval překrásným idolem vesnických děveček, nyní zestárl a to, co ztratil na kráse, přibral v pase. Mace není příliš inteligentní a ani se nevrhá do bitev, od toho má své vazaly, u kterých má přemíru respektu a popularity. U jeho charakteristiky nesmí chybět věrnost a láska k rodině.

Poslední místo pro jednu z hlavních postav čtvrté sezóny se zaplnilo. Nyní už zbývají pouze menší role, avšak neméně důležité. Očekávat můžeme například ohlášení hereček pro role Písečných hadů. Premiéra čtvrté sezóny nás čeká v dubnu 2014.Diskuse

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.
Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..