×
FANZINE.cz

Marvelovský Ant-Man představuje první ukázku. Bohužel jen pro mravence

Filmové zpracování komiksu o Mravenčím muži by mělo být dalším dílem do skládačky marvelovského universa. Ke zhlédnutí jeho první ukázky však budete potřebovat pořádnou lupu.

Okolo snímku vznikl pořádný humbuk, když se studio nepohodlo s režisérem Edgarem Wrightem (Soumrak mrtvých, Scott Pilgrim proti zbytku světa, U konce světa) a ten musel svou režisérskou stoličku opustit. Na jeho místo usedl Peyton Reed (Yes Man) a produkce snímku mohla začít.

Krom obsazení, které se skládá z Paula Rudda (Prince Avalanche, Charlieho malá tajemství), Evangeline Lilly (Ztraceni, Hobit) a Michaela Douglase (Základní instinkt, Liberace!), se toho o samotném příběhu příliš neví, podle nedávných spekulací se však dá předpokládat, že se filmová adaptace lehce odchýlí od své původní komiksové předlohy.

Forma snímku by se pak podle posledních zpráv měla nést v duchu heist-filmů (snímky zaměřené na velkolepé loupeže) a děj by měl být úzce provázán se snímkem Avengers: Age of Ultron, který se v kinech objeví o dva měsíce dříve.

Film Ant-Man má plánován premiéru na 17. července 2015.

Paul Rudd ve snímku Ant-Man. Připravuje se na loupež? Zdroj: Marvel
Paul Rudd ve snímku Ant-Man. Připravuje se na loupež? Zdroj: Marvel
Stane se Evangeline Lilly Wasp? Zdroj: Twitter
Stane se Evangeline Lilly Wasp? Zdroj: Twitter

Účes připomíná komiksovou Wasp. Zdroj: Marvel
Účes připomíná komiksovou Wasp. Zdroj: MarvelDiskuse

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.
Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..