Menu
FANZINE.cz
Filmy a seriály

Modelky oblékly sexy zombie bikiny. Chtějí propagovat seriál Živí mrtví

Jan Neuman

Jan Neuman

8. 12. 2012

Na obrázcích kalendářů jsme zvyklí vídat prakticky cokoli. Od krásných aut, přes roztomilá koťátka, až po krásné slečny. Ale sexy zombie v bikinách jsou naprostou novinkou.

video
play-sharp-fill

Jde o návrh jedné jihoafrické reklamní agentury, jak rozšířit počet předmětů z univerza komiksu The Walking Dead. V současné době se jedná o figurky, videohry, hračky atd. Nicméně Jihoafričanům to bylo asi málo, a tak přinášejí kalendář plný sexy zombie slečen.

Čtěte také: 3. série The Walking Dead překvapuje. Zombíci pohltili 10 milionů diváků

Že toto nejde kombinovat? Máte pravdu, moc to opravdu nejde. Ona přece jen hnijící těla, vypadávající střeva a samé takovéhle lahůdky moc sexy nejsou. Takže to reklamní agentura vymyslela všechno jinak a výsledek? Slečny jsou hezké, nicméně už se tak nějak vytratilo to, co dělá ze zombie zombie. Místo toho všechny aktérky vypadají, jako by upadly po jízdě na kole anebo je někdo zbil.

Fotky jsou následně upraveny ve Photoshopu, tak už se to vzdáleně za zombie dá i považovat, nicméně výsledek je neslaný, nemastný a hlavně divný. Bylo by mnohem lepší udělat samostatný kalendář s modelkami krásných křivek a tvarů, nebo kalendář s fotkami ze seriálu, případně komiksu.

Nechali byste se kousnout? Zdroj: youtube

Ale co, když už nic jiného, tak se tento kalendář stane jistě parádní raritou, která se bude vyjímat ve sbírce nejednoho nerda či geeka.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Modelky oblékly sexy zombie bikiny. Chtějí propagovat seriál Živí mrtví

Hide picture