×
FANZINE.cz

Modelky oblékly sexy zombie bikiny. Chtějí propagovat seriál Živí mrtví

Na obrázcích kalendářů jsme zvyklí vídat prakticky cokoli. Od krásných aut, přes roztomilá koťátka, až po krásné slečny. Ale sexy zombie v bikinách jsou naprostou novinkou.

video

Jde o návrh jedné jihoafrické reklamní agentury, jak rozšířit počet předmětů z univerza komiksu The Walking Dead. V současné době se jedná o figurky, videohry, hračky atd. Nicméně Jihoafričanům to bylo asi málo, a tak přinášejí kalendář plný sexy zombie slečen.

Čtěte také: 3. série The Walking Dead překvapuje. Zombíci pohltili 10 milionů diváků

Že toto nejde kombinovat? Máte pravdu, moc to opravdu nejde. Ona přece jen hnijící těla, vypadávající střeva a samé takovéhle lahůdky moc sexy nejsou. Takže to reklamní agentura vymyslela všechno jinak a výsledek? Slečny jsou hezké, nicméně už se tak nějak vytratilo to, co dělá ze zombie zombie. Místo toho všechny aktérky vypadají, jako by upadly po jízdě na kole anebo je někdo zbil.

Fotky jsou následně upraveny ve Photoshopu, tak už se to vzdáleně za zombie dá i považovat, nicméně výsledek je neslaný, nemastný a hlavně divný. Bylo by mnohem lepší udělat samostatný kalendář s modelkami krásných křivek a tvarů, nebo kalendář s fotkami ze seriálu, případně komiksu.

Nechali byste se kousnout? Zdroj: youtube

Ale co, když už nic jiného, tak se tento kalendář stane jistě parádní raritou, která se bude vyjímat ve sbírce nejednoho nerda či geeka.Diskuse

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.
Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..