Menu
FANZINE.cz
Filmy a seriály

Nová Fantastická čtyřka bude dechberoucí. Potvrdil to komiksový expert Mark Millar

Dan Lechmann

Dan Lechmann

11. 1. 2013

Fantastická čtyřka prioritní fotkaMagazín SciFiNow uvedl exkluzivní rozhovor s Markem Millarem, tvůrčím poradcem studia Fox. Známe tak řadu novinek o chystané předělávce Fantastické čtyřky v režii Joshe Tranka.

Fantastická čtyřka

Bude nová čtveřice stejně dobrá, nebo i lepší? Zdroj: marvel.com

V létě minulého roku jsme vás informovali o výměnné akci mezi komiksovou velmocí Marvelem a studiem 20th Century Fox. Výměnným zbožím měl být marvelovský Daredevil a foxovský Silver Surfer se záporákem Galactem. Velká rošáda se ale nakonec nekonala už z důvodů plánovaného rebootu Fantastické čtyřky.

Další snímek o čtveřici superhrdinů má nyní již svého režiséra. Této role se ujal Josh Trank (Kronika). Vrchní komiksový expert Mark Millar pronesl o Trankovi, že tento nadějný talent perfektně zapadá do tvůrčího superteamu marvelovských komiksů.

Čtěte také: Justice League: 7 postav, které byste měli znát před premiérou

„Z toho, co jsem viděl a slyšel, přináší Trank velkou modernizaci. Myslím si, že to dělá přesně tak, aby výsledek fungoval na plátně – je to skvělý vypravěč,“ sdělil Millar magazínu SciFiNow, „Kronika, když se nad tím zamyslíte, je film velmi podobný Fantastické čtyřce právě v tom, že i zde je parta lidí přeměněná v něco nadlidského.“

Millar dále uvedl, že Trank tvoří velmi zábavný a líbivý film, ve kterém ovšem nebude nouze o dechberoucí pasáže. Jednotlivé úseky přirovnal k počinům Ridleyho Scotta, při kterých vám padá brada úžasem.

O předělávce Fantastické čtyřky bychom se měli přesvědčit v březnu roku 2015, kdy bude mít premiéru. To se ukáže, zdali těch přetáček není už přece jen příliš.

Fantastic Four, Akční, USA, 2015, Režie: Josh Trank.

Premiéra: 6. března 2015

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Nová Fantastická čtyřka bude dechberoucí. Potvrdil to komiksový expert Mark Millar

Hide picture