Menu
FANZINE.cz
Fantasy filmy

Nové foto k filmu Hobit: Neočekávaná cesta. Bilbo Pytlík a jeho Žihadlo

Martin Peška

Martin Peška

14. 1. 2012

FOTO: Martin Freeman jako Bilbo Pytlík ve filmu HobitInternetová verze Los Angeles Times dnes exkluzivně přinesla novou fotografii k filmu Hobit: Neočekávaná cesta. Je na ní zachycen Martin Freeman, představitel hobita Bilba Pytlíka a meč Žihadlo.

Fotografie naznačuje, že film, který patří k jedněm z nejočekávanějších žánrových snímků roku 2012, bude hodně věrný knižní předloze. Nevěříte? Nalistujte kapitolu 8.

Podívejte se také na první trailer k filmu Hobit

Natáčení filmu Hobit, který vzniká podle díla J. R. R. Tolkiena s názvem Hobit aneb Cesta tam a zase zpátky, se začal natáčet loni 21. března na Novém Zélandu. Stejně jako v případě trilogie Pán prstenů se režie ujal Peter Jackson.

FOTO: Martin Freeman jako Bilbo Pytlík ve filmu Hobit

Martin Freeman jako Bilbo Pytlík ve filmu Hobit, Zdroj: Warner Bros., Foto: Mark Pokorny

Filmové zpracování příběhu, který Tolkien původně napsal jen pro své děti a až později se stal základním kamenem pro trilogii Pán prstenů, bude rozděleno na dva snímky. První s názvem Hobit: Neočekávaná cesta bude v českých kinech 18. prosince tohoto roku, druhý film Hobit: Tam a zase zpátky o rok později.

The Hobbit: An Unexpected Journey

Dobrodružný / Fantasy
USA / Nový Zéland, 2012

Režie: Peter Jackson
Hrají: Martin Freeman, Stephen Hunter, Peter Hambleton, Ian McKellen, James Nesbitt, Jeffrey Thomas, John Callen, Graham McTavish, Mark Hadlow, Richard Armitage, Orlando Bloom, Cate Blanchett, Elijah Wood, Andy Serkis, Hugo Weaving, Christopher Lee, Lee Pace, Dean O’Gorman, Aidan Turner, Ian Holm, Evangeline Lilly, Adam Brown, Jed Brophy, Conan Stevens, William Kircher, Sylvester McCoy, Ken Stott, Stephen Fry

Premiéra v ČR: 13. prosince 2012

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Nové foto k filmu Hobit: Neočekávaná cesta. Bilbo Pytlík a jeho Žihadlo

Hide picture