Menu
FANZINE.cz
Filmy a seriály

Nové fotografie k Terminator: Genisys slibují hodně akce. A řevu

Kristina Friday

Kristina Friday

31. 10. 2014

Konec října patří pátému Terminátorovi a několika novým fotografiím, které odhalují pár těžkých zbraní a… Spoustu křiku.

Přestože Terminator: Genisys není oficiální reboot třicetileté série, jeho děj i tak zcela změní příběh, jak jej známe, a snad započne i novou trilogii – Terminator 2 je údajně naplánován na 19. května 2017 a Terminator 3 29. června 2018 a právě v těchto pokračováních má být více rozvinuta postava Matta Smithe. Což je rovněž vše, co o ní doposud víme.

I v Genisys je Kyle Reese, voják a věrný přítel Johna Connora, poslán do minulosti, aby varoval jeho matku Sarah před útokem, který ji má připravit o život ještě dříve, než Johna porodí. Co jej však v minulosti čeká, není ani zdaleka podobné tomu, co známe z původního filmu z roku 2014.

„Sarah bylo od devíti let řečeno vše, co se mělo stát. Ona však odmítla takový osud a řekla si ,Takhle to nechci!‘. A je to právě její rozhodnutí, které požene příběh velmi jiným směrem,“ nechal se slyšet producent David Ellison.

Nuže, vypadá to, že Paramount má o budoucnosti jedné z nejpopulárnějších sci-fi sérií jasno. Jak se jim však vydaří jejich představy a plány naplnit, ukáže až čas.

V hlavních rolích Terminator: Genisys se objeví Emilia Clarke jako Sarah Connor, John Clarke (jak trefná shoda jmen!) jako John Connor, Jai Courtney jako Kyle Reese a do role Terminátora se vrátí Arnold Schwarzenegger. Snímek zrežírovaný Alanem Taylorem (Hra o trůny, Thor: Temný svět)  do českých kin vtrhne 9. července 2015.

terminator-5-2

Emilia Clarke jako Sarah Connor. Zdroj: Enterteinment Weekly

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Nové fotografie k Terminator: Genisys slibují hodně akce. A řevu

Hide picture