×
FANZINE.cz

Nové plakáty Star Treku 2 a Muže z oceli leccos odhalují. Podívejte se

Během krátké doby byly zveřejněny dva očekávané plakáty. Jeden k novému Supermanovi, druhý k pokračování Star Treku. Oba leccos odhalují.

Nejprve Muž z oceli. O jeho synopsi se příliš neví, spíše se stále opakuje, že počin Zacka Snydera bude realističtější než od jeho předchůdců. Superman zde bude uvažovat nad vlastní rolí ve světě, z něhož je kvůli svým schopnostem tak trochu vyčleněn. Nakonec se bude muset rozhodnout, zda využije schopností k záchraně lidstva.

Na plakátu vidíme představitele hlavní role Henryho Cavilla v poutech. Nedá se z toho vyvozovat žádný zvrat v ději, spíše se dá předpokládat ladění příběhu – Superman v novém filmu nebude jen obdivovaným hrdinou. Realističnost s sebou zřejmě ponese i odklon od onoho zbožňovaného muže se slipy přes kostým.

Pokračování úspěšného filmu s názvem Star Trek: Do temnoty ukáže známou posádku lodi Enterprise, která se vrací domů. Zde ale najde jen destrukci a teror. Kapitán Kirk se proto rozhodne pronásledovat a zadržet muže, který má údajně sílu zbraně hromadného ničení.

Právě tento muž je zřejmě na novém plakátu, byť stojí zády, a tak není nic 100%. Kolem něj jsou sutiny, zformované do nám známého znaku. Posádka Enterprise se tak asi opravdu potká s ničením ve velkém. Mimochodem, plakát také částečně připomíná jiný, a to k filmu Temný rytíř povstal, kde byl mezi domy znak Batmana.

Jak se Vám líbil tento článek?
Jak se Vám líbil tento článek?


Diskuse

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.
Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..