Menu
FANZINE.cz
Filmy a seriály

OBRAZEM: 17 nových fotografií z druhé řady seriálu Hra o trůny

Martin Peška

Martin Peška

10. 2. 2012

FOTO: Hra o trůny, druhá řadaDruhá řada fantasy seriálu Hra o trůny podle bestselleru spisovatele George R.R. Martina se na obrazovkách českých diváků objeví den po americké premiéře. Od 2. dubna ji bude vysílat televize HBO, v jejíž produkci je seriál realizován.
[album: https://www.fanzine.cz/wp-content/plugins/dm-albums/dm-albums.php?currdir=/wp-content/uploads/dm-albums/hra-o-truny-druha-rada/|width=660]
„První série fantasy ságy, která se odehrává ve fiktivní říši Západozemí, měla na HBO premiéru 18. dubna 2011. Mysteriózní příběh o věčném zápasu dobra se zlem získal Zlatý glóbus, cenu Emmy a několik dalších prestižních ocenění za televizní tvorbu,“ připomínají úspěchy první série zástupci HBO.

Hru o trůny zvolila nejlepším žánrovým seriálem roku 2011 i redakce FANZINE.cz. „Hra o trůny je zlatým hřebem celého roku. Již dlouho nebylo mezi seriály k vidění něco, co by alespoň vzdáleně připomínalo pravou fantasy ságu. Nyní se tak stalo a Hra o trůny se na obrazovky prodrala za hlasitého křiku mužů ve zbrani, řinčení brnění a všudypřítomného intrikaření,“ napsal o seriálu Jan Neuman.

Podívejte se také na video, jak vznikaly triky v seriálu

Před nedávnem tvůrci filmu uveřejnili také druhý trailer. „Je jasné, že politické machinace budou nabírat na obrátkách a nezůstane pouze u řečí. Každý si bude chtít urvat kus svého – někteří by rádi svrhli mladého tyrana z trůnu, jiní by zase chtěli trůn jen pro sebe,“ okomentoval jej René Červený.

video
play-sharp-fill

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

OBRAZEM: 17 nových fotografií z druhé řady seriálu Hra o trůny

Hide picture