Menu
FANZINE.cz
Fantasy filmy

Osm herců zvažovaných pro roli nového Batmana. Kdo je váš favorit?

Jan Uhlík

Jan Uhlík

12. 8. 2013

Oficial logo bvsJedna z nejzásadnějších postav komiksového světa hledá svého představitele pro roli do připravovaného pokračování Muže z oceli. Kdo si nakonec odnese netopýří oblek?

Oficial logo bvs

Oficiální logo zpřístupněné spolu s informací o Batmanovi. Zdroj : distributor

Po oznámení účasti Batmana v pokračování Muže z oceli na Comic-Conu začala vlna teorií o budoucím představiteli nového Temného rytíře. Samotné studio, ani tvůrci filmu, se zatím k obsazení nevyjádřili. Ovšem reportérští šťouralové dokázali posbírat nepatrné střípky informací, které nás dovedli k osmi jménům.

Největším favoritem podle informací získaných deníkem Express je Orlando Bloom. „ Orlando má velikou šanci dostat roli, aniž bychom obvolávali ostatní hvězdy,“ prozradil deníku zdroj z Warner Bros. Orlando by se tak z druhé části Hobita, kde si opětovně zahraje Legolase, přesunul do temného Gotham City.

Legolas Batman

Orlando se vrací ke své oblíbené roli Legolase. Zdroj: distributor

Původním nasazeným koněm byl doposud Josh Brollin, dokud na internet neunikla zpráva o Orlandovi. Brollina můžeme znát především z Amerického gangstera nebo Grindhaus: Planety Teror. Josh dokázal ve svých předešlých rolích právě to, co by nový Batman potřeboval – chladnost a brutalitu.

O Ryanu Goslingovi se také spekuluje. Po úspěšném Drive se spustila lavina filmů s obsazením Ryana v hlavních rolích. Nyní dokonce koluje na internetu zpráva o tom, že si zahraje zásadní roli v novém Star Wars. V brzké době zjistíme, zdali se Gosling stane mladým Jediem, nebo Temným rytířem.

Dalším velkým kandidátem pro roli Batmana je Joe Manganiello. Joe se do diváckého podvědomí dostal díky roli vlkodlaka Alcida v seriálu Pravá krev. Charakter Alcida nemá od Batmanova příliš daleko a právě proto Manganiello patří mezi několik zvažovaných herců.

Alcide Batman

S Alcidem si v seriálu není radno zahrávat. Zdroj : reprofoto youtube.com

Zbytek potencionálních představitelů už spadá do skupiny naprostých spekulací. Jenže na každé takovéto domněnce se vždy najde alespoň něco mál pravdy. Mezi zmíněné médii patří Richard Armitage, exilový král trpaslíků Thorin Pavéza z Hobita, Max Martini (Pacific Rim) a Matthew Goode známý díky roli Ozymandiase ve Strážcích.

Poslední zajímavost ohledně pomyslné bitvy o roli se týká Christiana Bala, kterému podle LatinoReview nabídla společnost Warner Bros 50 milionů dolarů za znovuobsazení do role Batmana. Tato informace patří mezi ty méně důvěryhodné a můžeme spíše počítat s výběrem nového herce z výše zmíněných.

Přípravy na natáčení Muže z oceli 2 se nezvratně blíží a režisér Zack Snyder si bude muset co nevidět vybrat.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Osm herců zvažovaných pro roli nového Batmana. Kdo je váš favorit?

Hide picture