Menu
FANZINE.cz
Fantasy filmy

Star Wars pomáhají v boji proti rakovině. S pomocí síly

Simona Nyitrayová

Simona Nyitrayová

10. 12. 2011

FOTO: Luke, Leia a Han Solo bojují dálU příležitosti vydání celé ságy na Blu-ray letos v září uvedl Lucasfilm s nadací Stand Up To Cancer (SU2C, Postavte se rakovině) kolekci triček, která pomáhá v boji proti chorobě postihující dnes každého druhého muže a každou třetí ženu.

FOTO: Luke, Leia a Han Solo bojují dál

Hrdinové Star Wars se vrací a opět zachraňují

Trička jsou potištěna parafrázemi známých sloganů a ikonických momentů z původní trilogie Hvězdných válek. Můžete si vybrat, jestli máte radši Luka a Leiu, Yodu nebo řádového stormtroopera. Koncem listopadu se objevilo i tričko zobrazující Dartha Vadera, který ukazuje vpřed, se sloganem “Do not underestimate the power of SU2C” (“Nepodceňujte moc SU2C”).

Raritní fotky ze zákulisí Star Wars. Tohle jste ještě neviděli

Série oblečení je doplněna o několik vtipných videí, propagujících celou kampaň. Účinkují v nich známé tváře: Seth Rogen, Samuel L. Jackson, Emma Stone nebo Ed Helms. Připomínají a parodují nezapomenutelné scény jako Já jsem tvůj otec a mnohé další.

Získané prostředky využívá nadace SU2C ke zkoumání nových metod léčby rakoviny a k rychlejšímu dodávaní léků těm, kteří je potřebují. Opět jednou Hvězdné války plní sny lidí po celém světě.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Star Wars pomáhají v boji proti rakovině. S pomocí síly

Hide picture