Menu
FANZINE.cz
Geekoviny

REPORTÁŽ: Natalia Tena by chtěla mít vlasy jako postavy z My Little Pony

Jan Neuman

Jan Neuman

6. 7. 2012

Do Chotěboře na Vysočině přijela britská herečka Natalia Tena známá z posledních filmů Harryho Pottera nebo ze současného hitu Hra o trůny. FANZINE.cz přináší exkluzivní reportáž z jejího setkání s fanoušky.

Natalia Tena na své besedě. Foto: Jan Neuman, FANZINE.cz

Natalia Tena hned na úvod své besedy ukázala, že je to energická dračice, a svou dobrou náladou dokázala strhnout celé kino. Nakonec bylo všem  nesmírně líto, že beseda končila tak brzy. Zaujala především názorem na upíry, vlkodlaky a Twilight všeobecně: „Vůbec nechápu, jak si mohou ženy vybírat mezi upíry a vlkodlaky. Já být Bella, tak bych si s nimi dala trojku a nemusela bych to řešit,“ prozradila divákům svérázná herečka, čímž vyvolala v sále výbuch smíchu doprovázený souhlasným mručením podobně smýšlejících fanoušků a fanynek.

Festival fantazie je největší festival fantastiky a her v ČR. Letošní festival trvá 10 dní, od 29. června do 8. července, po které v Chotěboři vládne eufórie z návštěv oblíbených knižních, televizních, herních i filmových fantasy a sci-fi světů.

Na dotaz, jaká barva vlasů z těch, co měla v Harrym Potterovi, se jí nejvíce líbila, prohlásila, že červená, nicméně podle ní samotné by bylo lepší, kdyby měla více efektnějších barev, a s fanoušky poníků se shodla na tom, že ti mají mnohem zajímavější hřívy. Také jsme se dozvěděli, že kdyby nehrála v Harrym Potterovi Tonksovou, tak by si chtěla zahrát buď Belatrix, protože je opravdu hodně zlá, a nebo Severuse Snapa, protože je to velice komplexní a složitá postava. S těmito postavami prý sdílí i určité povahové rysy a zcela jistě by skončila ve Zmijozelu, přestože je spíše fanynkou Mrzimoru, protože má ráda jezevce.

Natalia si s diváky velice dobře rozuměla. Foto: Jan Neuman, FANZINE.cz

Vzpomeneme-li si na Georginu Leonidas, která na Fan City říkala, že by si s fanoušky chtěla zahrát famfrpál, tak Natalia dává místo sportu přednost hospodě, ve které je pravděpodobně jako doma už jen díky tomu, že hraje na akordeon, kytaru a spoustu dalších nástrojů. „Každý si chtěl z natáčení Harryho Pottera něco odnést,“ vzpomínala Natalia, která si chtěla odnést svůj oblíbený akordeon, ale na poslední chvíli si řekla, že je přece jen velký, a ani se nepokusila.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

REPORTÁŽ: Natalia Tena by chtěla mít vlasy jako postavy z My Little Pony

Hide picture