Menu
FANZINE.cz
Geekoviny

Festival fantazie 2012 navštíví herečka Natalia Tena. Známe ji ze seriálu Hra o trůny

Jan Chalupa

Jan Chalupa

1. 5. 2012

FOTO: Natalia Tena!Exkluzivně! Britská herečka Natalia Tena, známá ze seriálu Hra o trůny, navštíví Festival fantazie pořádaný ve dnech 29. června až 8. července v Chotěboři. Exkluzivně pro FANZINE.cz to potvrdil ředitel festivalu Václav Pravda.

FOTO: Natalia Tena

Natalia Tena v seriálu Hra o trůny. Zdroj: distributor seriálu

Natalia Tena přislíbila dle exkluzivních informací našeho serveru účast na chotěbořském Festivalu fantazie 2012. Můžeme ji znát ze seriálu Hra o trůny, kde ztvárnila postavu jménem Osha, ale také ze série filmů o Harrym Potterovi.

Osha ze seriálu Hra o trůny je divoška, vězněná rodem Starků. Její úloha v celém ději je zatím poměrně neznámá.

„Všechny knížky Hry o trůny miluji. Vždycky se nemůžu dočkat, až vyjde další. Čtení předlohy vám opravdu pomůže dostat se do toho obrovského univerza a tím lépe ztvárnit váš charakter,“ říká o seriálu Natalia Tena.

Herečka se narodila 1. listopadu roku 1984 a její nejznámější role jsou z filmu Jak na věc a z filmové série Harryho Pottera, kde ztvárnila postavu Nymfadory Tonksové. Od roku 2011 ji diváci mohou sledovat v seriálu Hra o trůny.

Čtěte také: Reportáž z maratonu Hry o trůny: Extrémní účast i přátelská atmosféra

Hru o trůny zvolila nejlepším žánrovým seriálem roku 2011 i redakce FANZINE.cz. „Hra o trůny je zlatým hřebem celého roku. Již dlouho nebylo mezi seriály k vidění něco, co by alespoň vzdáleně připomínalo pravou fantasy ságu. Nyní se tak stalo a Hra o trůny se na obrazovky prodrala za hlasitého křiku mužů ve zbrani, řinčení brnění a všudypřítomného intrikaření,“ napsal o seriálu Jan Neuman.

video
play-sharp-fill

Festival fantazie začíná 29. června v Chotěboři a mezi další hosty festivalu patří například polští spisovatelé Grzędowicz a Kossakowska nebo americký spisovatel David Weber.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Festival fantazie 2012 navštíví herečka Natalia Tena. Známe ji ze seriálu Hra o trůny

Hide picture