Menu
FANZINE.cz
Filmy a seriály

Seriál Hrdinové bude obnoven. Divákům bude nabídnut i jako websérie

Populární sci-fi seriál s protagonisty oplývajícími superhrdinskými schopnostmi se skutečně vrátí. Ještě než ale odstartuje jeho regulérní nová série na obrazovkách, vyšlou tvůrci na zkoušku na internet krátkou sérii.

Kdo z původních Hrdinů se vrátí na obrazovky, zůstává zatím záhadou. Zdroj: NBC

Kdo z původních Hrdinů se vrátí na obrazovky, zůstává zatím záhadou. Zdroj: NBC

Sci-fi seriál Hrdinové se po čtyřech sezónách musel kvůli klesající sledovanosti z televize odporoučet, fanoušci pak za to televizní stanici NBC dlouho spílali. Televize pak nakonec jejich přání, aby se Hrdinové vrátili, vyslyšela, a scenárista Tim Kring se pustil do sepisování navazujícího seriálu Heroes Reborn.

S novou řadou by ale měli přijít úplně noví protagonisté, kteří otevřou vlastní dějovou linii. Zároveň by se však měli vrátit i někteří známí, aby se zachovala kontinuita na původní seriál.

video
play-sharp-fill

Noví Hrdinové by si pak svou premiéru před diváky měli odbýt před vysíláním Heroes Reborn ve speciální třináctidílné mini-websérii. Ta by se měla v roce 2015 objevit na serveru NBC.com a službách Hulu a video-on-demand.

Původní seriál i navzdory nízké sledovanosti získal status kultu, dokonce byl odvysílán i v Česku na TV Prima. Vedení stanice NBC ho před nedávnem navíc označilo za „vizionářský“, tudíž zbývá jen doufat, že mu bude věnována dostatečná péče.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Seriál Hrdinové bude obnoven. Divákům bude nabídnut i jako websérie

Hide picture