×
FANZINE.cz

Seriál Hrdinové bude obnoven. Divákům bude nabídnut i jako websérie

Populární sci-fi seriál s protagonisty oplývajícími superhrdinskými schopnostmi se skutečně vrátí. Ještě než ale odstartuje jeho regulérní nová série na obrazovkách, vyšlou tvůrci na zkoušku na internet krátkou sérii.

Kdo z původních Hrdinů se vrátí na obrazovky, zůstává zatím záhadou. Zdroj: NBC
Kdo z původních Hrdinů se vrátí na obrazovky, zůstává zatím záhadou. Zdroj: NBC

Sci-fi seriál Hrdinové se po čtyřech sezónách musel kvůli klesající sledovanosti z televize odporoučet, fanoušci pak za to televizní stanici NBC dlouho spílali. Televize pak nakonec jejich přání, aby se Hrdinové vrátili, vyslyšela, a scenárista Tim Kring se pustil do sepisování navazujícího seriálu Heroes Reborn.

S novou řadou by ale měli přijít úplně noví protagonisté, kteří otevřou vlastní dějovou linii. Zároveň by se však měli vrátit i někteří známí, aby se zachovala kontinuita na původní seriál.

video

Noví Hrdinové by si pak svou premiéru před diváky měli odbýt před vysíláním Heroes Reborn ve speciální třináctidílné mini-websérii. Ta by se měla v roce 2015 objevit na serveru NBC.com a službách Hulu a video-on-demand.

Původní seriál i navzdory nízké sledovanosti získal status kultu, dokonce byl odvysílán i v Česku na TV Prima. Vedení stanice NBC ho před nedávnem navíc označilo za „vizionářský“, tudíž zbývá jen doufat, že mu bude věnována dostatečná péče.

Jak se Vám líbil tento článek?
Jak se Vám líbil tento článek?


Diskuse

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.
Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..