Menu
FANZINE.cz
Filmy a seriály

Seriál Star Wars Rebels odhaluje logo a první grafický koncept

Jan Uhlík

Jan Uhlík

30. 7. 2013

SW Rebels Koncept 1

Star War Celebration Europe přináší další novinky ze světa Star Wars. Dave Filoni, producent SW: Rebels, odhalil logo seriálu a náhled na grafické zpracování seriálu skrze první koncepty.

SW Rebels Logo

V jednoduchosti je krása. Tím se řídili tvůrci loga. Zdroj: StarWars.com

Na Star Wars Celebration Europe se nám letos dostává spousty novinek a informací k nově chystaným projektům. Po informaci o Johnu Williamsovi a jeho účasti na dalších třech filmových pokračování Star Wars nám byl umožněn první úplný náhled na připravovaný animovaný seriál Star Wars Rebels.

Seriál se odehraje mezi třetí a čtvrtou filmovou epizodou. Ukáže nám, jak se impérium vynasnaží o kompletní vyhlazení rytířů Jedi. Ačkoliv hlavní téma se opět točí okolo Jediů, tak hlavními postavami budou obyčejní vojáci rebelie.

První obrázek nám prozrazuje podobu lodě „Ghost“, která v seriálu sehraje roli podobnou Millenium Falconu. Raketoplán budou ovládat zatím neznámí hrdinové na straně formujících se rebelů.

SW Rebels Koncept 1

Nejenom účel, ale i podoba lodě Ghost, se velice přibližuje Falconu. Zdroj: StarWars.com

K dalšímu konceptu snad ani není třeba popisu. Filonimu zde nešlo ani tolik o padající stíhačku, jako o ukázku toho, jak bude v seriálu vypadat prostředí planet.

SW Rebels Koncept 2

Pilot zřejmě nedával příliš pozor. Zdroj: StarWars.com

Disney zatím neurčilo přesné datum odvysílání. Premiéry bychom se ale měli dočkat v druhé polovině roku 2014.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Seriál Star Wars Rebels odhaluje logo a první grafický koncept

Hide picture