×
FANZINE.cz

Sherlock Holmes prožije komiksový Skandál v Čechách již tento týden

Petr Kopl: Sherlock Holmes - Skandal v CechachPetr Kopl je fabrika na komiksy. Dokonce by se dalo i věřit, že se z něj při práci až kouří, vzhledem k jeho rychlému tempu vydávání. Nyní budou mít jeho fanoušci možnost opět se setkat s knihou z jeho série Victoria Regina, k vydání je připravený nový Sherlock Holmes: Skandál v Čechách.

uvodni Petr Kopl: Sherlock Holmes - Skandal v Cechach

Ještě o prázdninách měl Petr Kopl na svědomí jediného Sherlocka Holmese. A pak bum! Poslední případ! Zdá se vám to málo? Bum! Již tento týden vyjde Skandál v Čechách. A na co se čtenáři mohou těšit?

Zaprvé si ujasněme, že nepůjde o sequel, nýbrž o prequel. Skandál v Čechách se odehrává před oběma Holmesi a dokonce i před ostatními knihami ze série Victoria Regina. O čem bude přesně, to zatím zůstává tajemstvím, ale ví se, že půjde o dvě povídky.

A jmenovitě na Skandál v Čechách se už odkazovalo v Posledním případu, každý správný fanoušek by po něm měl tedy chmátnout hned, jak se objeví na pultech.

Že Petr Kopl vykradl Ligu výjimečných a přinesl ji do Čech se špetkou českého prostředí? No, je to tak, ale co! A vůbec, Petr Kopl se za to nestydí, vždyť se podívejte na obálku jeho nového titulu.Diskuse

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.
Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..