Menu
FANZINE.cz
Filmy a seriály

Spielbergův film Robopocalypse je potvrzen. V hlavní roli se objeví Thor

Matouš Márai

Matouš Márai

26. 9. 2012

Chris Hemsworth přislíbil účast na novém projektu Stevena Spielberga – Robopocalypse. Temná dystopie sleduje osudy lidstva po povstání robotů. Datum premiéry bylo stanoveno na 24. dubna 2014.

Povstání robotů je pouze otázkou času. Zdroj: youtube

Robopocalypse je adaptací románu Daniela H. Wilsona, jenž vyšel před rokem. Již nyní je ale deníkem New York Times označen za bestseller. Příběh vypráví osudy přeživších po povstání robotů. Důkazem, že autor ví, o čem píše, je i jeho specializace a doktorát v oblasti robotiky. Máme se tedy skutečně bát povstání robotů?

Čtěte také: Spielberg znovu potvrdil Jurský park 4. Příběh ale tají

Ať už je tomu jakkoliv, filmové dílo vypadá slibně. Zejména proto, že režisérem je Steven Spielberg, který stojí za filmy jako Jurský park, Indiana Jones nebo třeba Čelisti. Dystopickou budoucnost ztvárnil již dříve ve filmu A.I. Umělá inteligence. V novém díle by se měl podle dosavadních zpráv objevit Chris Hemsworth (Thor). V jednání je také Anne Hathaway (Temný rytíř povstal).

Ačkoliv je snímek stále před produkcí, studio DreamWorks stanovilo premiéru již nyní, a to na 24. dubna 2014. Prvních záběrů z filmu se dočkáme začátkem příštího roku.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Spielbergův film Robopocalypse je potvrzen. V hlavní roli se objeví Thor

Hide picture