×
FANZINE.cz

Star Wars 7 mají první video. Podívejte se na krásu Millennium Falcon

Režisér sedmého dílu Star Wars J. J. Abrams a režisér nového Muže z oceli Zack Snyder se poslední týdny trumfují ve snaze o nejlepší crossover. Po několika obrázcích, posunuje J. J. Abrams laťku o něco výše. 

video

Vše začalo poměrně nevinně. Jednoho dne sdílel Zack Snyder na svém Twitteru fotografii svého ocelového hrdiny se světelným mečem v ruce, a protože to nebylo dost, následovala fotka i druhého hrdiny následujícího filmu, Batmana. Ten se pro změnu prochází po skalnaté a písčité krajině s robotem R2-D2, nesoucí popisek Batman & R2BIN.

superman-star wars
Superman se světelným mečem, jak jej představil Zack Snyder. Zdroj Twitter
Batman-and-R2D2
Batman & R2BIN. Cross-over také z dílny Zacka Snyder. Zdroj: Twitter

Reakce od J. J. Abramse na sebe pochopitelně nenechala dlouho čekat. Nejprve se na Twitteru objevil THE C3PED CRUSADER, tj. obrázek znázorňující zmatkujícího robota C-3PO v hávu batmanovském. A jelikož atmosféra srandičkám nahrávám, využil Zack Snyder spekulací, které kolovaly kolem jeho nového snímku, týkající se odcizení Batmobilu, v němž se má prohánět budoucí Batman Ben Affleck.

Režisér reagoval v duchu minulých hříček a umístil na Twitter fotografii s popiskem PŘÍPAD UZAVŘEN. Hlavním viníkem se ukázal batmanovského vozítka chtivý Stormtrooper.

3CPO-batman
THE C3PED CRUSADER byl odpovědí tvůrců Star Wars. Zdoj: Twitter
ZackSnyder-Batmobile-CaseClosed
Case closed aka Případ uzavřen tvrdí Zack Snyder. Zdroj Twitter

Poté následovala také první video-reakce (výše), tentokrát z kuchyně tvůrců Star Wars, kteří nám zběžně představili konstrukci slavné a fanouškům známé lodě, jménem Millennium Falcon. Hudební podkres mísí tóny z pera Johna Williamse a Star Wars, které přechází do známé kompozice z Temného rytíře, které má na svědomí Hans Zimmer. A není to bezúčelné, diváky a fanoušky čeká na konci spotu další milý Easter egg.

Můžeme jen doufat, že podobné špičkování bude mezi oběma režiséry a jejich snímky pokračovat.

Kdo z dvojice režisérů připravuje vtipnější cross-overy?

Zobrazit výsledky

Nahrávání ... Nahrávání ...Diskuse

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.
Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..