Menu
FANZINE.cz
Filmy a seriály

The Amazing Spider-Man 2 zná Harryho Osborna. Bude jím Dane DeHaan

Denisa Marešová

Denisa Marešová

5. 12. 2012

Režisér druhého dílu filmu The Amazing Spider-Man, Marc Webb, představil světu nového Harryho Osborna. Bude jím charismatický mladík Dane DeHaan.

Dane DeHaan jako by DiCapriovi z oka vypadl. Zdroj: Bontonfilm

V novém filmovém zpracování komiksu o Spider-Manovi nahradí známého krasavce Jamese Franca mladší a tajemnější herec Dane DeHaan, který nápadně připomíná Leonarda DiCapria, když teprve začínal hrát. DeHaana jsme mohli vidět ve filmech jako Kronika nebo Země bez zákona.

Podívejte se také na trailer prvního dílu, kde byl záporákem Lizzard

DeHaan si zahraje novodobého Harryho Osborna, syna šíleného vědce, ze kterého se stal padouch Green Goblin. V rámci komiksu si nakonec i sám Harry oblékne otcův kostým, aby se postavil proti svému dobrému kamarádovi Peteru Parkerovi alias Spider-Manovi.

Sequel filmu The Amazing Spider-Man režíruje opět Marc Webb. O scénář se zasloužili hned tři scenáristé, jsou jimi Alex Kurtzman, Roberto Orci a nově i Jeff Pinker. V hlavní roli Petera Parkera se vrátí znovu Andrew Garfield a těšit se můžeme i na Emmu Stone nebo Jamieho Foxxe. Spider-Manův nový příběh bude k vidění v kinech v květnu roku 2014.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

The Amazing Spider-Man 2 zná Harryho Osborna. Bude jím Dane DeHaan

Hide picture