Menu
FANZINE.cz
Filmy a seriály

Trailer filmu Sousedská hlídka: Emzáci můžou být i ve vaší ulici

Redakce

Redakce

4. 7. 2012

V srpnu do kin zamíří nové sci-fi Sousedská hlídka. Scénář k němu mimo jiné sepsal Seth Rogen, který je známý především svými praštěnými komediemi. Ve filmu uvidíte Bena Stillera, Vince Vaughna, Jonaha Hilla a Richarda Ayoada.

video
play-sharp-fill

Režisér Akiva Schaffer dal dohromady několik brilantních komediálních herců, kteří se představí v rolích maloměstských sousedů, co se mermomocí chtějí aspoň na chvíli zbavit svých rodin. A tak se rozhodnou založit hlídku. Když ale úplnou náhodou zjistí, že mimozemšťané plánují invazi a chtějí ohrozit celý svět, jsou nuceni něco podniknout.

Čtěte více: Seth Rogen má s emzáky bohaté zkušenosti

“Má to jeden ze tří nejvtipnějších scénářů, které jsem kdy četl. Jonah Hill sám nedávno říkal, že pro něj bylo jeho pročítání jako rockový koncert. Před pár týdny jsme si scénář pročítali společně a snad nikdy jsem se tolik nenasmál,“ prozradil k filmu už dříve jeho producent Shawn Levy. Ten má na triku i obě Noci v muzeu nebo nedávnou Ocelovou pěst.

Film je teprve druhým celovečerním počinem Akivy Schaffera, ten první nese název Pirát silnic a je z roku 2007. Sousedská hlídka byla původně zamýšlena jako podívaná pro pubertální publikum ještě v době, kdy na scénáři jako jediný pracoval Jared Stern. Jakmile byl k psaní přizván Seth Rogen, film byl přeorientován na dospělé. Uvidíte v něm Vince Vaughna, Bena Stillera a další známé herce.

Do boje s emzáky se letos pouští Stiller, Vaughn a Hill. Zdroj: distributor filmu

Čekejte komedii jako stvořenou pro prázdninovou pohodu, ovšem musíte počítat i s obhroublými vtípky a černým humorem, který pro jemnější povahy moc vhodný není.

Sousedská hlídka (Watch, The)

Komedie / Sci-Fi
USA, 2012

Režie: Akiva Schaffer
Hrají: Jonah Hill, Ben Stiller, Vince Vaughn, Rosemarie DeWitt, Richard Ayoade, Billy Crudup, Doug Jones, Will Forte, Nicholas Braun, Jorma Taccone, Justin Wheelon, R. Lee Ermey

Premiéra v ČR: 16. srpna 2012

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Trailer filmu Sousedská hlídka: Emzáci můžou být i ve vaší ulici

Hide picture